Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ak sa to týka len starších IP tak to applu vlastne pomôže budú sa predávať len posledné modeli s násobne vyššou cenou

  no skôr si myslím že to pomôže konkurencii lebo iphony XS aXR majú slabé predaje práve kvôli cene a ked si zákazník nebude môcť kúpiť starší iphone ktorý je lacnejší a cenou na úrovni súčasných vlajkových lodí konkurencie tak sa začne obzerať práve po konkurencii. Ja som teraz prešiel z iphonu 6s na galaxy s10+ práve preto že keby som chcel iphone XS Max v tej istej konfigurácii tak by ma stál o 500€ viac ako samsung.

  Pardon substitucny som myslel – to sa da brat skoro tak ze ti je vsetko jedno a islo ti iba o 512gb ulozisko. Ja si myslím ze ten kto povodne chcel vyslovene iphone 7 – si proste kupi lepsi model a neprejde na meizu.

  Imperator: nie je mi nič jedno ale ak mám teraz porovnať iphone a Samsung tak Samsung je na tom lepšie. Myslel som že oproti iOS si budem musieť zvykať na horší systém ale prekvapivo všetko ide bez problémov a dosť vecí je tu podobne riešených ako má iOS. O úložisko mi ani tak nešlo podarilo sa mi kúpiť S10+ v základnej verzii teda s 8GB RAM a 128 GB úložiskom za 899€. Uvažoval som aj nad iphonom ale starý som určite nechcel a ako hovorím keby chcem iphone XS Max tak ten by ma stal minimálne 1400€. Toľko som nedal ani za MacBook. A ak tu začneš riešiť to že ako bude ten Samsung slapat po roku tak horšie ako iphone to nebude lebo iphone som po roku musel reklamovať a o ďalšieho pol roka začal lagovat.

  Nie nie – parameter ako bude samsung slapat po roku je pre mna irelevantny – to zvyknem telefon menit.

  Ja osobne mam problem ani nie s Androidom ale s Gui vsetkych Google sluzieb nastaveni a appiek. Zaroven u mna kupa noveho iphonu znamena “par minut” roboty + prihlasenie sa odznova do zopar app ako bankovnictvo a pod.

  Migracii chcem venovat 0 času. Vsetky tie app pekne zosynchronizovane. Nie ozaj robit peripetie – tahat google app do macu, alebo chodit cez web. Nepacia sa mi – zle sa mi s nimi robi. System ako taky – to je len “spustac” appiek – a relativne su podobne. Vykonovo a parametricky dajme tomu + viem ze co a ako funguje mne – funguje aj ostatnym doma – lepsie sa mi vsetko nastavuje a pod.

Vložte vlastní komentář

celý text