Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pre mna asi najnudnejsia prezentacia aku som videl. Vyhrabali zo skladu cudakov (ten cernoch v kombineze bol co udrzbar?) a predstavili no vlastne nic. Vsetko je nepouzitelna bolbost. Cakal som vsetky noviny a copisy za 10€ a namiesto aspon 3000 ktore sa pomylil sa jedna o vyber 300 podla Applu. Pri hrach to iste. Sluzba Apple TV a TV+ je opat nieco co ma nijak neoslovilo.
  Vo finale Oprah??? Coze? To ako vazne je toto vsetko na co sa oplatilo cakat?
  Aha zabudol som na uplne obycajnu elektronicku kartu a jej titanovu obdobu ktora bude stat len 999$
  Kde je iOS 13, WatchOS, Mac OS? Kde su nove veci? Ked to takto pojde dalej tak nabuduce bude keynote kde budu 2 hodiny obkecavat nove usmievaciky.

  Si si pomylil keynote ak si cakal ios13 a ine.

  Apple by možná nabízel i více – ALE vydavatel se s nima musí dohodnout a chtít.
  – zkuste přesvědčit 5 prodejců „čehokoliv“ za cca 100 kč aby všech pět produktů prodalo společně za 150,- ono to zase tak jednoduché není …. „opravdu“ se navýší“ počet předplatných aby pokryl úbytek na jednom předplatném ?

  „A one more thing skutečně dorazila, byť měla podobu Oprah. Ta je sice fajn, nabíječku ale bohužel nenahradí. “
  Mimo toho, že autor naprosto výstižně popsal situaci včerejší slibovací keynote, tak oceňuji i vytříbený smysl pro humor a práci se slovy :-D

  Nejhorší byly ty strašlivý kecy o spojování, kreativitě, blablabla, přitom jen ukázali jen předplatné na časopisy a filmy. :-)

  Taky jsme nakonec nechápal ten entuziasmus Tima Cooka. To jeho opakované „emazing“ podle mne nekorespondovalo vůbec se sdělením, které možná pro někoho bude mít použití na podzim…

  Jen drobný dotaz – byla zmíněná Keynote pro „běžného“ uživatele ???
  NE, ač to bylo přenášeno je to prostor právě pro vývojáře, distributory, filmové studia, tisk, vydavatelství, banky aby se podívali KAM směřuje Apple a zdali nechtějí taky „naskočit“ pokud stále ještě váhají ….
  A spojování ? Ano – existuje jen jeden svět a to je anglický a kdo na to nepřistoupí z jakéhokoliv důvodu má smůlu (včetně mě)

  K TV+ – pokud se nepletu tak EU chce(nebo už prosadila) aby jisté procento a nezanedbatelné by mělo být z domácí produkce – na což asi má Apple svůj názor – takže smolík ….
  Apple card – opět přehnaná legislativa EU to zpomaluje až znemožňuje – nemluvě o jiném pojetí karet v USA a třeba ČR.
  News+ – fajn pokud umíš anglicky tak zaplať a čti si …

  Osobně nejsem skeptickej – tohle je nástřel jakým se budou ubírat a další země budou následovat – vše je o jednáních které se vedou a ochotě „vstoupit“ pod deštník Apple – což ne každý chce….

  Když není co představovat, proč by neuspořádali tři Keynote o tom samém?! Jednu teď, druhou na podzim a na jaře 2020 možná ještě třetí!

Vložte vlastní komentář

celý text