Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Doufám, že si Apple tu AirPower schovává jako zlatý hřeb. Ukončila by to konečně ty dvouleté spekulace. Jinak se těším na streamovací službu.

  Air Power? To by bylo smutné, kdyby to byl vrchol Keynote. Pro mne dobrý doplněk, ale „polozbytečná“ věc s velkým humbukem…. Ale jestli se vše bude točit jen kolem streamu a po všem napínání nepřijde nějaké překvapení, budu taky zklamaný. Ale co by to mohlo být? iPOD ve stylu Asus ROG, tzn s mobilními službami? SE2? Brýle? Reinkarnace X s menším úložištěm jako to kdysi udělali s 6? No nechám se překvapit.

  čo sa týka služieb budú primárne určené pre americký trh či bude spustený aj náš región si netrúfam odhadnúť tu prichádzajú do hry licenčné práva pre rôzne oblasti možno to apple poriešil a služba bude spustená globálne a možno nie a bude len vybrané trhy a ako keď začínal netflix druhý problém u filmou a seriálov to nie je hudba je lokalizácia určite sú v česku ľudia čo si pozrú film a seriál v originálle ale ked má byť služba v našom regióne komerčne úspešná musí byť obsah lokalizovaný titulky dabing čo sú ďalšie náklady a trh je malý no nechajme sa prekvapiť čo sa týka preplatné na časopisy a news to je našom regióne úplne bezpredmetné

  ako píše Lorenzo na99% nebude
  ad1 podľa viacerých analytických predpovedí kusy hardware všeobecne nie len iPhone budú klesať trh sa pomaly nasycuje čo bude rásť na tom sa zhodujú všetci a to služby a pre tie je väčší display nutnosť , Apple to vie a celú svoju stratégiu

  …ale bude, neboj, hlavním spotřebitelem tabletofonů je jihovýchodní Asie, kde se Applu dlouhodobě nebude dařit, takže se vrátí zpět na zem a pro Evropu jej udělají :-)

  Podle mě představí hlavně streamovací služby a předplatné na hry, takže v podstatě nic zajimavýho. Ale nechme se překvapit. Třeba odkrejou plány s USB-C na iPhonech aby už konečně nebyl u Applu zmatek s konektorama, kdy Apple notebooky a iPad Pro jedou výhradně na USB-C a founy a zbytek iPadů na lightningu…to je k udonglování

  Nevím jak vy, ale já to vidím na hodně navoněnou bídu….

  To kvoli tomu ze mas malo skusenosti a nevidis suvislosti. Apple praveze naznacil a odstartoval velmi vela cez svoje sluzby a co sa chysta do buducnosti. Az mam obavu kam to vsetko zajde ..

  O mé zkušenosti se nestrachujte. A souvislost vidím v tom, že se z lidí stávájí čím dál závislejší loutky. Vše za paušální poplatek, bez toho nebude možnost žít.

  Bude to taková Láska v housce, a to nejen od Applu.

  Krok vpřed, vzhledem k reálnému datu spuštění to je spíše adresované k vývojářům, bankám, herním vývojářům, filmovým společnostem, vydavatelům a všem kteří se chtějí PŘIDAT ke startu zmíněných služeb …..

Vložte vlastní komentář

celý text