Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kompletní srovnání bude, až se Apple uráčí vydat nějakou technickou specifikaci. Třeba o verzi Bluetooth se nelze nikde dočíst nic, stejnětak o kvalitě zvuku apod.

  opat nic wau …len jemnucke vylepsenia a ….bezvyznamne…zvuk nevylepseny dizajn tiez nic, plasty rovnake …o nicom …BUzik a spol. zase neprekvapil

  Chip N1 (zbrusu ubrusu nový), na prd. Jestli W1 nebo H1 kvůli lepšímu párování – tak to ma možná smysl v dané verzy iOS, protože při dalším upgradu zase nebude pořádně fungovat u H1 a dalším upg. zase W1.
  Je to pořád dokola – pořádně v dnešní době nefunguje nic

  Mě by jen zajímalo, když zamícháte špunty verze 1 a špunty verze 2 tak jak je rozpoznáte od sebe? Jak zjistíte, že v jedné verzi je čip W1 a v druhé H1?

  Jsem názoru, že existuje jistá paralela ve srovnání sluchátek, podobná prvním AppleWatch a Apple Watch 1 respektive 2. Inovovace odstranila veškeré neduhy u obou produktů a bylo jich opravdu dost. Věřím, že bylo „vychytáno“ vše co vyhytáno být mohlo.

  Letem světem Applem Mňa by zaujímalo, kedy by sa začalo pracovať na airpodoch 3. generácie ktorá by mohla ponúknuť hlavne potlačenie okolitého hluku a vodeodolnosť 😃

Vložte vlastní komentář

celý text