Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kompletní srovnání bude, až se Apple uráčí vydat nějakou technickou specifikaci. Třeba o verzi Bluetooth se nelze nikde dočíst nic, stejnětak o kvalitě zvuku apod.

  opat nic wau …len jemnucke vylepsenia a ….bezvyznamne…zvuk nevylepseny dizajn tiez nic, plasty rovnake …o nicom …BUzik a spol. zase neprekvapil

  Chip N1 (zbrusu ubrusu nový), na prd. Jestli W1 nebo H1 kvůli lepšímu párování – tak to ma možná smysl v dané verzy iOS, protože při dalším upgradu zase nebude pořádně fungovat u H1 a dalším upg. zase W1.
  Je to pořád dokola – pořádně v dnešní době nefunguje nic

  Obojí jsou zvukově na hovno… zlatý beats solo 3 za stejný prachy… i levnější jak 2 ☺️

  Myslím, že na ven a díky malým rozměrům Airpody plně dostačují. Nedokážu si představit s sebou tahat tak velká sluchátka jako jsou Beats Solo 3, navíc se mi nelíbí jejich přebasovaný zvuk. A na doma doporučuji poslech hudby přes kvalitní sluchátka, např. od značky Audio-technica s pořádným Hi-Fi zesilovačem, když už se tedy bavíme o kvalitě.

  Jsem názoru, že existuje jistá paralela ve srovnání sluchátek, podobná prvním AppleWatch a Apple Watch 1 respektive 2. Inovovace odstranila veškeré neduhy u obou produktů a bylo jich opravdu dost. Věřím, že bylo „vychytáno“ vše co vyhytáno být mohlo.

  Letem světem Applem Mňa by zaujímalo, kedy by sa začalo pracovať na airpodoch 3. generácie ktorá by mohla ponúknuť hlavne potlačenie okolitého hluku a vodeodolnosť 😃

Vložte vlastní komentář

celý text