Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdybych řešil tablet beru mini. Výkonové zajímavý na jeho rozměry, které jsou idealni na cestování. Jen tu potřebu tabletu nemám protože bych jej ani nevyužil. Vše co potrebuju zvládnu na macu a iphonu. Tablet mi přijde jako zbytečnost do baraku. Maximálně si namalovat skicu, ale k tomu slouží tužka a papír?

  Chapu tvuj pohled, ipad je u me nejpouzivanejsi zarizeni. Je dobre mobilni a pritom displej uz docela velky.
  Jinak, kdybych vybiral nyni a nechtel utratit majlant, nevedel bych zda zvolit mini ci nejkou vetsi variantu. Ipad mini je lehoucky a za prijatelnou cenu. Driv jsem vlastnil mini 3 a byl jsem spokojen.
  Vec, ktera me na ipoadech stve, ze neumi klasicke gsm hovory a sms pro vlozenou SIM. Pokud chce totiz clovek z ipadu volat, musi byt na stejne wifi siti jako iphone, coz me nevyhovuje.

  Stále nechápu ten Ipad 2018 s 9,7″ tam nějak nesedí. Ipad Pro chápu, Air chápu taky, ale proč tablet 7,9″ je lepší a dražší než 9,7″ už ne. Snad jedině udělat Ipad 2019 a cenově by byl mezi mini a Air, ale to se asi nestane pač by hodně konkuroval Ipadu Air a to asi není přání Apple.
  Sám mám Ipad 2017, menší uhlopříčku nechci a cenovka Airu s 256GB (pač 64GB mi nestačí) je na mě hodně peněz. To je kurňa 19000,- :-(

  Pokud nemáte vysoké nároky, jako zpracování videa, nepracujete aktivně s několika aplikacemi najednou, orientoval bych se podle ceny, kterou jste ochotni zaplatit a velikosti úhlopříčky, která vám vyhovuje. Téměř denně používám stařičký iPad Air 2 a na konzumaci obsahu, office dokumenty, přehrávání médií, úpravu fotek a grafiku v Pixelmator je pořád dostatečně rychlý a stabilní.

  Ahoj,

  chtěl jsem Vás poprosit o radu uvažuji o koupi iPadu Pro 11 co si nejsem jist je kapacita , budu jej využívat na tvorbu objednávek a poznámek z jednáni kdyb budu potřebovat je mít neustále u sebe. Kolik zvolit kapacitu? Je cloud to pravé řečení nebo větší paměť?

Vložte vlastní komentář

celý text