Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    iPad Pro 10.5 2017 u mnoha prodejců padl na cenu 13.490,- za základní verzi 64GB WIFI. V takovou chvíli mi přijde jako jasná volba. Sám jsem ho kupoval „v akci“ za 18.490,- a ani za takovou cenu koupě nelituji. Spolu se Smart Keyboard a Pencil je to dokonalý společník co mi nahradil i Macbook Air, který jsem do té doby využíval denně. V novém iPadu Air vidím jen procesor, jinak nic. Pro 2017 bude ještě pár roků sloužit :-)

    Velké srovnání? To bylo teda velké.. Hlavně vzhledem k tomu, že ipad pro u premium resellerů zlevnil, stojí teď oba dva prakticky stejně.

    Mám už 5,5 roku iPad AIR 16 GB a není v něm hnutí, taky RAM je jen 1 GB a přestává to stačit. Tak jsem se nadchl, že půjdu do tohoto nástupce. Ale pak si porovnal parametry, zjistil, že stojí úplně stejně jako PRO 2017 a rozhodl se pro to starší PRO. Nový AIR má totiž lepší jen procesor a verzi bluetooth, jinak je snad ve všem lepší PRO 2017. Hlavně velikost RAM. PRO má 4 GB a nový AIR má 3 GB, co jsem někde četl. Ale displej 120 Hz, lepší repro a foťák rozhodly.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.