Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  no neviem, ipad mini na zaciatku stal tolko co tento … ja som za ipad mini 4 dal 420 € a pritom sa jedna iba o 16GB … myslim ze vtedy 128GB ani nebola.

  Fiha, pri rozklikavani clanku jsem si rikal, ze asi budu litovat, ze jsem v povanocnich vyprodejich vymeknul a koupil 128GB ipad 2018 za 349eur – ale nakonec nebudu. Cenovy rozdil je skutecne znacny na to, ze Air ma navic tak leda vykonnejsi CPU a laminovany displej (CPU je mi egal, tablet je i tak rychly az az; ten displej bych ale bral). Navic ma Air displej >10′, takze bye-bye free MS Office..

  Opravdu dokazete plnohodnotne zaradit ipad do zarizeni, bez kterych nemuzete byt?

  iPad Pro 10.5 se Smart Keyboard a Pencil… Dokonce se mi na tom pracuje tak dobře, že jsem vyřadil i svůj Macbook Air. Kombinace iPadu se vším ostatním mi vyhovuje velmi, velmi, velmi. Netvrdím, že se to dá aplikovat plošně, každý máme jiné požadavky, ale já jsem fakt spokojený a měnit platformu nehodlám.

  Já nevím, u iPadu mini přijde ta cena přehnaná a nějak teď úplně nechápu tu filozofii produktocé řady a cenové politiky. Původní iPad Mini začínal na nějakých 8500,- za základní model,tahle cena je už přehnaná.

  Tak si už dnes můžeme s klidným svědomím říct, že až budeme číst, že prodeje iPadů nedopadly podle očekávání, není se čemu divit. A ještě si rýpnu do iPadů Pro. Předražená klávesnice, která odejde dřív, než byste čekali. A magnetickej Pencil přilepenej na iPadu. Pro Boha, proč to neudělali jako Šamšunt u Note, kde se S Pen zastrkuje dovnitř?!

  Zdá se, že pád Applu bude rychlejší, než jsme čekali!

Vložte vlastní komentář

celý text