Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 7. 3. 2019 odstartoval první závod letošního Mistrovství světa v biatlonu ve švédském Östersundu. Pokud vás zajímá, jakými vychytávkami se vybavit pro fandění z pohodlí domova, a co vám naopak nesmí chybět, pokud jedete přímo do Švédska, mrkněte na Smarty.

Spolu s našimi českými závodníky se můžete za výhrou vrhnout i vy. Na Smarty totiž běží po celou dobu MS super soutěž pro fanoušky!

První kolo soutěže už je za námi a vítěz byl oznámen, další dvě nás ale čekají. Ptáte se, v čem soutěž spočívá? Stačí ve vybrané dny závodů odpovědět na soutěžní otázky.
14. 3. 2019 odstartovala smíšená štafeta dvojic a při té příležitosti byla zveřejněna soutěžní otázka: Jaká disciplína se na letošním MS v biatlonu letos koná úplně poprvé?”

Pokud znáte odpověď, napište ji do komentářů k nejnovějšímu příspěvku na facebookové stránce Smarty.cz. Vyhrát můžete fitness náramek Huawei Colorband A2. Odpovídat můžete až do 17. 3. 2019 ve 12:00 hodin.

V neděli 17. 3. 2019 bude při startu závodu zveřejněna poslední soutěžní otázka s výhrou v podobě sluchátek Sony hodnotě 3 599 Kč. Zajímá vás finále soutěže? Zůstaňte věrní facebooku Smarty.CZ a soutěžte 17. 3. 2019 s námi!

Dnes nejčtenější

Další články