Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jsou furt jen samé kecy a nic se nědeje. Fakt je to v tomhle debilním státě postavený hlavu. Máme jedny z nejdražších tarifů plus třeba jedno z nejdražších bydlení v Evropě a přitom si nemyslím, že tu zrovna máme jednu z nejvyšších průmerných mezd, na kterou stejně většina obyvatel nedosáhne. Ale těm u koryta je to úplně jedno.

  Je to absolutní kravina. Jedenou nemohou operátoři poskytovat neomezená data z důvodu přetížení sítě, pak jim to zase zakazuje ČTÚ, pak zase nějaká pí od koryta z Prahy nabádala zákazníky, ať si data dokupují, že potom operátoři zlevní nebo ledacos upraví… ale když vodafone na měsíc nebo dva přes Vánoce pustil “neomezená data”, kdy šlo v postatě o 2GB balíčky neustále se obnovující, tak nikde žádná síť nespadla, nikde nedošlo k přetížení a SVĚTE DIV SE! Ani přes Silvestra nezaznamenali z Vodafone žádné kolísání. Jediné co kolísalo, byly SMS, kterých se rok od roku pošle méně a méně. Právě díky internetu… mě spíš připadá, že je to lakota operátora. Dle mého názoru, když by operátor vytvořil jeden účet na zákazníka, kde by bylo jedno tel. číslo (tu by měl v mobilu) přidal sdílenou datovou SIM k 4G routeru který nabízí k Internetu air, a nacpal na obě SIM neomezené FUP, tak udělá lépe. Jeden internet doma i v mobilu, jedna faktura, ale tarif třeba o 300 dražší. Tarif Free 6GB by nestál 850,- ale trěba Tarif Free 1200,- ale byla by k němu i sdílená datová karta pro SIM WiFi Router na doma. Ale jsou to bezmozci

  Operátor se nemůže projevit, protože to vždy a v každém případě ČTÚ zatrhne, takže v tom nejsou úplní beránci, viz O2 Spotify, nabízeli lepší produkt než ostatní a hned jim to ČTÚ sebralo.

  Doporucuju nastudovat o cem je svoboda pristupu k internetu a proc operator/isp nemuze prodavat tarif s neomezenym spotify, pak muzes diskutovat dal

  Jestli někdo potřebuje internet v mobilu k životu.. tak ho lituju. Za mně klidně ať jedou jenom na GSM a na data se vybodnout akorát to blbne lidi a dělá závisláky na xiftbooku.
  Synchronizace opravdu důležitých věcí má pár bajtů a stačí na to 5 minut na wifině denně doma.

  A komu to cpes? Takovych demagogickych blabolu ti sem muzu napsat 3 prdele.
  Jestli nekdo potrebuje … k zivotu, tak ho lituju.

  Ahoj Jelene, nejspíše si zakomplexovany chudák, který neuznává svobodu názoru a slova. Tíži te snad parohy? Navíc způsob tvého vyjadřování mluví za vše!!!

  Jelene SOUHLAS
  chudák bude ten kdo si v mobilu nebude moci najít informace jako ostatni a bude za debila.

  ČTÚ nelže (nemá duvod a ani si to nrriskne) , žádné limity nejsou. Co neni zakázáno je povoleno, tedy když může velká trojka mobilních operátorů neochvějně držet vysoké ceny i bez prokázáneho kartelu, budou si mastit kapsy donekonečna a vždy ke škodě koncových uživatelů. Proč by to v rozvinutem kapitalismu nedělali? Vždyť každé představenstvo těchto operátorů pouze plní povinnost akcionářů a to plnit kapsy. Tak čemu se tsto společnost diví?
  Ani další operátor ničemu nepomůže, to by musel přijít velký zahraniční hráč a to se nestane.
  Chce li tato společnost rozmělnit trh, musí zasáhnout regulační úřad (ČTÚ) a umožnit MVNO (virtuálům), aby mohly strikcemi nakoupit služby za opravdové velkoobchodní ceny a ne tento současný výsměch.
  Velmi pěkné pohnuti cen by bylo již jen to, když by zde mohl prodávat své služby kterýkoli okolní operátor nebo virtuál na techto sítích. To se ale bohužel jen tak nestane.

  Problém je ve vládě, kde sedí spousta osob závislých na operátorech, kteří je platí. Pak je problém v týchž lidech jako ta, tuším, Nováková. Takovýto paskvil vypustit do světa vyžaduje skutečného “odborníka”, kterých je v české vládě přehršel, obzvláště v posledních letech.

Vložte vlastní komentář

celý text