Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myslím, že ten kryt zabije celý iPhone. Jestli není lepší si místo XS+batery case koupit XR, který většinou celý den vydrží + mít v tašce klasickou malou powerbanku, která většinou zůstane nevyužita.

  Navíc – nemyslím si, že by baterii iPhonu moc prospívalo neustálé dobíjení do 100 %. Co jsem četl, tak ideál je nabíjet z cca 30 % do 80-90 %.

  Neřekl bych … mám XS MAX hned od října, každý den večer ho dám na bezdrátovou nabíječku z Ikei, ráno ho beru. A kondici baterie mám stále 100%. Žena nabíjí XS jen když má méně než 40%, a pouze do nabití a už má kondici na 98% …

  Máte to nějaké rozbité … psal jsem komentář k Václavovi a přidal se pod všechny příspěvky. Pak jsem to chtěl druhým příspěvkem upřesnit a když kliknu na odeslat komentář, přesměruje mě to na jinou stránky :D

  Každopádně jsem se chtěl zeptat, jak je to s tou aférou, že se kondice baterie klesá o několik procent za týden?

  Ahoj, připadá mi to zcela zbytečne. Proč Apple rovnou nepřidá kapacitu přímo do baterie? Proč děla složité to, co je jednoduché? Kvůli zisku? Nevím. Navíc, osobně si radši vezmu powerbanku a oželím komfort. Nikoliv však kvůli financím, ale kvůli jednoduchosti.
  Obal je v podstatě jakysi ekvivalent powerbanky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.