Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jedine co sa dá porovnávať je design prip. fotografie nič iné. Android s iOS sa porovnávať nedá, lebo každý z týchto výrobcov mieri na inú skupinu užívateľov. Niekomu vyhovuje android inému iOS.

  Dnes si ho koupil kolega, tak jsem mu ho trochu ohmatal a ňák teda uplně nevim.😕 asi už jsem moc velká iovce. Displej je dobrej, ale jinak teda žádná hitparáda.

  Achjo…Android telefon není konkurence pro iOS telefony a naopak…proč to pořád musí někdo zmiňovat? Copak je jablko konkurence pro hrušku? Nebo paprika pro okurku?

  Samsung je krasnej, o tom žádná, android má taky svoje plusy, ale za dva roky je vám ten model k ničemu když nedostanete aktualizaci. A to je pro mě důležité

  aktualizaci v podobě bezpečnostních záplat dostává déle než 2 roky a myslim že běžný uživatel oželí aktualizaci která je sice každý rok ale přináší jen opravu chyb a nové a vylepšené emoji.

  Android za ty leta docela vyspel. Uz nejde tvrdit stare heslo, ze se seka. Me dosavadni zkusenosti me k tomu presvedcili. Je to krasny telefon s bezvadnyma funkcema. Tady uz jde fakt jen o to, kdo co preferuje. Ale uprimne, Samsung momentalne nabizi vic. Ja ale vzhledem k ekosystemu Applu zustavam u nej. Ale na jak dlouho?

  Fanatici jsou vždy hloupí. Ať už ti, kteří nadávají uživatelům iPhonů, nebo teď tady řada exemplářů v diskusi. Máte smůlu, Samsung je konkurence a je to dobře pro nás všechny. Ano, ti neobyčejnější uživatelé bez potřeby hrabat se v nastaveních a bez znalostí techniky zvyklí na iOS si nedokáží představit, že by mohli přejít na něco třeba momentálně lepšího, vždy budou stát za svou značkou. Ok. Ale plivat kvůli tomu na něco, co neznáte, to není moc chytré.

  Pokud dobře čtu tak už delší dobu tady akorát majitelé androidů se vztekají a pomlouvají,ale o tom přece forum je,tak do toho…někteří se jen smějí :)

Vložte vlastní komentář

celý text