Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ja by som potreboval na apple watch dostať Mapy.cz lebo to je pre mňa skvelá turistická mapa. Prípadne existuje niečo turistické na watch čo bude mať SK turistické trasy?

    Nativní Apple navigace je dobrá v tom, že na rozdíl od Waze, Google Maps ap. využívá i asistované GPS, takže v dlouhých tunelech v Praze ukazuje vždy správně cestu.

    Škoda že nefunguje tak jako navigace od googlu:-( jednou jsme ji testovali společne s  google telefonem a ta od a na ip6 skoro nepoužitelná

    Osvědčil se mi Komoot, který umí jako jeden z mála kromě nativních map pracovat s AWatch. A umí plánovat a uložit předem definovanou trasu, tedy nepotřebuje pak po cestě data. Dobrý třeba na cyklovýlety. S AW funguje taky Magic Earth. Naopak se mi nikdy nepodařilo zprovoznit v AW Sygic jakkoli tvrdí že AW podporuje.

    Radek tvoje baba je parodie používám Apple navigaci od začátku a jsem si naprosto spokojený.Zatímco na svém Androidu neustále nedostává informaci ani pokyny hlasové kam vlastně budu zatáčet neinformuje o Do jakého pruhu mám přejet a celkově je navigace méně schopna. Aktuální informace o dopravě jsou také přesnější na iOS

Vložte vlastní komentář

celý text