Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  T-Mobile umožňuje mít dvě klasické SIM se stejným číslem (za měsíční polatek) už pár let. Nevidím teda důvod proč by to nemělo hned jít po spuštění prodejů watch s LTE.

  Mám esim T.mobile nastavenou jako sekundární číslo u XR. Trochu se na prodejně potrápili, než to rozchodili, ale povedlo se. Musím ale říct, že by to nebyl Apple, aby to bylo uplně jednoduchý si ze sekundární simky pohodlně zavolat. Můžete si u jednotlivých kontaktů nastavit, z jaké sim má být kontakt volán při vytáčení, ale když si chcete nárazově zavolat ze sekundárního čísla, musíte ho složitě zvolit a když chcete příště ten kontakt zas volat z primárního, musíte ho hned po hovoru přepnout zpátky na primár. Proč proboha živýho v tom Applu nedokážou udělat takovou triviální věc, jako na ostatních dualsim telefonech, že si v seznamu najdu kontakt a hovor vytočím klepnutím na jedno, nebo druhý číslo. Já jsem si před týdnem pořídil XR z pracovních důvodů a dal kvůli němu pryč Huawei P20PRO. Věděl jsem, že v podstatě downgraduju, ale že mě to bude s prominutím srát až tak moc, jsem nečekal. Poslední jabko jsem měl 6S.

  S dovolením bych se zeptal, jak to pak vypadá v praxi, když někomu voláte se sekundárního čísla? Zobrazuje se mu Vaše Apple ID, nebo jen tel. číslo? Ze stejného důvodu bych si chtěl pořídit také eSIM, ale nechci aby bylo vidět mé osobní Apple ID, když řeším pracovní věci.

  Rozoumek: Nijak. Volající to nijak nezaregistruje. Voláte z čísla. AppleID s tím nemá nic společného. Vy vidíte kterou linku máte zrovna aktivní pro ten hovor. To je celé. Jednoduché jak facka. Používám od října a je to super

  Mě hlavně bylo dnes ve Vodafonu řečeno, že iphony ještě jejich eSIM neumí a že si mám počkat, během března to prý Apple nějak povolí či co. Takže mi pán kecal?

  Koubíku:
  Je tak velký problém, kliknout do záhlaví, kde je ikona primárního či sekundárního čísla u kontaktu a tedy číslo vytočit?

  Pro některé asi neřešitelný problém, přesnunout prst a kliknout o pár centimetrů vedle.

  Mam Xr jako prac telefon, mužes si zvolit ktere čislo bude primar a ktere sekundar, ID mam osobni a když volam z firem čisla tak každéu se zobrazuje jen firemni. Druha vec je ID funguje jen jedno a jen na jedno čislo de přima imessage, zaleži jak si nastavite.

  Vodafone to podporuje i pro Apple ale jen ti vyskočí hláška o certifikátu ten bude během března. Ale nemá to vliv na funkčnost. Takže ano kecal ti na prodejně. Neumí pořádně asi číst.

  No už aby to bylo.

  Apple Watch bez LTE pro mě nemají význam, ale jak bude služba spuštěná, přecházím k operátorovi, který to umožní a objednávám Apple Watch.

Vložte vlastní komentář

celý text