Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ak by sa pošťastilo túto knihu o výnimočnom mužovi vyhrať venovala by som ju osobe, ktorú zaujíma všetko ohľadom tohto pána a jeho práce. A aj keď knihy veľmi nečíta myslím, že túto by ani nezatvoril kým by ju celú nedočítal, preto by som mu ju dopriala vyhrať a možno by som ho touto výhrou aj motivovala čítať viac knihy a nie len články čo ho zaujímajú 🙂a taktiež myslím, že by to bol výborný začiatok na založenie takejto knižnice🙏🏻🙂

  Já bych jej chtěl pro mého bratra, který Steva Jobse obdivoval, přečetl o něm snad všechny knížky, viděl všechny filmy a dlouhou dobu také hrdě nosil placku s nápisem „Stay hungry. Stay foolish.“ :)

  Mám audioknihu Waltera ISA Soňa STEVE JOBS, je to asi 25 hodin poslechu geniálně namluveno Martinem Stránský, je to strhující příběh, který jsem během roku slyšel už třikrát a rád si doplním skládačku informací a dojmů. Vlastnit produkt Apple je třešničkou na dortu 

  V prohlížeči mám a neustále doplňuji jednu záložku s tipy na knihy, které si přečtu, až budu mít čas, a životopis S. Jobse patří na tento seznam. Že bych to čtecí období zažehnul takto?

  Chovám velký obdiv k tomuto muži za to co dokázal a kam posunul většinu technologických věcí. Je ho velká škoda. Knihu bych chtěl získat, zajímá mě vše o tomto člověku.

  Protože nemám rád tento druh soutěží, nikdy mě nic inteligentního nenapadá. Kniha Waltera Isacsona ve mě něco zanechala. Koupím a přečtu i tuto knihu.

  Protože jsem velký fanoušek Apple a hodně času trávím s informacemi o něm. Rád bych měl tuto knihu a mohl ji porovnat s dalšími portréty tohoto génia, který dostatečně šílený na to aby změnil svět.

  Já chci tuto knihu míti,
  o Stevovi se dozvěděti.
  Apple je pro mě jednička,
  to budou super čtenička.
  Apple a Steve je můj svět,
  tak proč ho neznat nazpaměť.

  Steve Jobs je z môjho uhla pohľadu VIZIONÁR. Obdivuhodná osobnosť, ktorá mňa osobne zaujala. Videla som o ňom obe filmy. Mám skúsenosť, že knihy sú ešte zaujímavejšie ako filmy. Určite by som ju chcela mať túto knihu v mojej knižnici.

Vložte vlastní komentář

celý text