Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  dokud nebude mit kazda strana maximalne 4-5 mm a ve slozenem stavu strany na sebe presne dolehnou, tak nemam zajem. vzdyt to co predvadi jsou spojene dva mobily na sobe a jeste s mezerou, nedolehajici. strasny padlo.

  Bohuzel musim souhlasit s Wozem. Apple fakt nekraluje. Naprosta vetsina jeho inovaci je zkopirovana od konkurence a tak vtipne, ze nejprve tvrdi ze by to nikdy, ale nikdy neudelali a pak to zkopiruji.

  – Pamatuji vysmech na ruzne velikosti obrazovek
  – Pamatuji vysmech na stylus
  – Pamatuji vysmech na UWP
  – Odmítavé postoje na NFC

  a další…

  Apple nemá zapotřebí dělat takový zbytečný kraviny, otázka je jestli si to v Applu myslí taky, každopádně jestli Apple taky vydá pohne co má plastový displej s hrbem nebo prehybem uprostřed, tak mě dost překvapí a ne zrovna v dobrém slova smyslu…

  Technologie umozniji uz docel dost veci, ale preci inovace neni o tom delat kazdou blbinu, ale prijit s necim co ma smysl a nikdo to do te doby nevedel. A to je zatracene tezke … Apple to predvedl nekolikrat a mne nevadi, ze nez prijde neco dalsiho tak to trva.

  To je právě dobře že samsung vymýšlí nové věci(pro někoho kraviny)investuje do vývoje miliardy jde pořád s něčím dopředu.Zatím co apple stojí na místě a přijde mi že se snaží dostat akorát z lidí víc pěněz.Je mi z toho akorád smutno

  Člověk, který si toto koupí většinou tento díl bude vyměňovat po roce aby měl nejnovější stroj . Navíc fold bude vyroben v omezeném množství, takže si to koupí opravdu jen ti co jsou velký fandové samsungu , nadšenci technologií atd

  Fold bude i přes cenu hit. Tohle je budoucnost. Displej uvnitř, je chráněn z podstaty, ty varianty s vnějším displejem nechápu. (Huawei). Kdyby to udělal Apple tak se tady chrochtá blahem. Pokud to do roka Apple neuvede taky, bude to jejich prohra.

  Nejdříve chtěli telefon do dlaně a ted´ už zase A3 velikost.
  Lepší bude rozšířena realita kterou asi apple chce víc rozjet.
  Za mě je lepší vše vidět před sebou než tahat v telefon v kufru.

  Technologie skládaček je zatím nevyzkoušená. Nikdo netuší, jaká bude životnost a spolehlivost – rozhodně mnohem horší než u kompaktní placky bez mechanických částí. První pokusy budou hodně problematické a koupí si je jen technologický nadšenci. Výrobce na tom jen tratí, ale získají pochybnou prestiž, že jsou první. Jenže na to se nehraje. Samsung měl první hodinky (vypadaly jak vtip) – kamera v řemínku a podobné ptákoviny. Pak přišly AW, převálcovaly trh a Samsung překvapivě přestal s blbinami typu kamera, telefon atd., ale AW funkčně okopíroval. Dá se očekávat, že vývoj bude podobný. Pár firem vyběhne se skládačkami teď, ale prodělají na to. Apple skládačku vydá později – až se bude vědět jestli to má smysl a bude možné je vyrábět ekonomicky.
  Kdo z Vás, by si to za 50k koupil?

Vložte vlastní komentář

celý text