Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple by mal rozhodne všetkých odškodňovať! Prečo by mal užívateľ platiť 600$ za poškodenie produktu za ktoré nemôže? Ako wtf? Ale sudy v USA to istia chvála bohu. A keď sa Applu nebude pozdávať že za to môže on nech si spätne vymáha peniaze od Adobe. To ale mna ako užívateľa absolútne nezaujíma, ja som si kúpil produkt od Applu, tak ho logicky idem reklamovať k ním. Nie do Adobe. Ako je vôbec možné že nejaká aplikácia poškodí ich HW? To len značí že je chyba na strane Applu v nedostatočnej ochrane. Ešte som nepočul že by niekomu appka na windowse poškodila nenávratne počítač.

  Tak nepočul si preto lebo keby niekto rozmazaval ze mu na acer 654g za 300 eur nejaka app nieco odpalila – tak potom ani pes nestekne – tuto je to ale spojenie vysoka cena + apple + vela predanych kusov “jedneho” vyrobku… kdezto u win noťasov sa menia modely kazdy polrok a vyrobca ich ma v ponuke desiatky

  Smutne je, ze tych pruserov je akosi privela v poslednej dobe na taku „high-end“ firmu ako Apple..

  @Hbmmv: Ked si natankujes nekvalitny benzin do auta, ktory Ti poskodi motor, je to problem vyrobcu auta alebo predajcu benzinu? Rozmyslaj hlavickou prv, ako Ti prdne cievka od tolkeho rozculovania.

  To poškození vzniklo vinou Adobe, logicky by měl odškodnit Adobe. Jen se asi bude těžko dokazovat
  Jinak pro informaci appka na PC která soustavně poškozuje počítač se jmenuje Windows :))

  Proč jsou v diskuzi na stránkách o apple 2 příspěvky ze 4 od lidí co apple nemaj to nepochopím. Nemáte svoje vlastní stránky o Widlích. To už jste z používání toho šmejdu tak narušení, ze potřebujete obtěžovat jiné lidi?

  Tak tu sú ľudia tak pripečený že im keď aj Apple na se re rovno do huby ešte si to budú obhajovať :D To je na vážnu diagnózu a poruchu mozgu :D

  Apple fail. System nemůže pustit do repráků něco, co je poškodí. TEČKA.

  Nevim jak je to v Adobe Premiera, ale v ProTools si program přebíra správu zvukového výstupu. Nejde to přes system…

  HW ma byt navrhnuty tak, aby nebol znicitelny SW.. a v tej kategorii, za aku sa Apple povazuje (a pyta take peniaze), je to uplna samozrejmost! Kde jenom inzenyri v Cupertine udelali chybu.. no jo, to nie su prihriate emojiiiii!

Vložte vlastní komentář

celý text