Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak ještě tomu dát ten správný název a uvádět za něco víc, než co konkurence má více jak rok (bráno s ohlednem, že nový iPhone dorazí až na podzim).

  Ono to samo vydrží píču a ještě to bude nabíjet ostatní…

  Kdo si vzpomíná na tu ubohost ze strany Huawei v případě ForceTouch, tak každému je snad dobře jasné kdo od koho kopíroval.. ;-)
  Apple je holt důslednější, pomalejší a díky tomu je Huawei díky agentům, špionům a progresivního přístupu rychlejší. Uvidíme kde bude Huawei až bude Apple vyrábět kompletně v Indii.. :-D

  ach jo podľa údajov WIPO čo je svetová organizácia bolo v roku 2017 cc 3,5 milióna patentov z toho 1,5 milióna Čína zvyšok sveta 2miliony cína už dávno nie je len montovňa vznikli tam obrovské vývojárske centrá( lebo aj čínsky špičkový vývojár je pre firmy lacnejší ako vývojár v silicon valey ) a pomaličky nebadane sa stáva líder a to že sa presunie výroba do Indie nič nezmení ešte perlička najviac patentov na obyvateľa má na Nemecko . Trend je jasný a môžeš s tým nesúhlasiť ale to je tak všetko čo môžeš proste čina sa stáva aj technologický lider a technologický pokrok nie sú len mobily

  Takové elektromagnetické záření napumpované přímo do hlavy při telefonování či jinam během používáni bude mít dlouhodobě určite lečíve učinky…:)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.