Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak přidat kartu do wallet?

  Dostanu účtenku s kodém do účtenkovky, když budu platit Apple Pay?

  Nevim jak to presne bude fungovat, ale bylo ny fajn kdyby to fungovalo jako platebni aplikace Benziny. Tam se po zaplaceni, primo od stojanu bez nutnosti chodit k pokladne, objevi v aplikaci digitalni verze uctenky.

  Lol 😂😂 a když platíš bezkontaktní kartou tak snad nedostáváš? 😂(nečetl jsem dal komentáře… Asi mu to už někdo napsal 😂)

  To co předvádí ČSOB je ubohost a končím s ní…

  ČSOB je zkostnatělý moloch, který žije v úplně jiné době (90.léta?). Když jsem chtěl číslo účtu na přání, tak tam mají neskutečné podmínky – klient musí mít úvěr alespoň za 3 mil., apod., mobilní aplikace až doposud (!!!) nebyla kompatibilní s iPhonem X a s Google + Apple Pay jsou rovněž někde ve středověku.
  Vydržel jsem to s nimi půl roku a pak jsem se vracel do Komerční banky, kde mi dali číslo účtu na přání zdarma a bez nesmyslných požadavků a vše funguje jak má.

  Takže když se po čtyřech letech čekání Apple uráčí spustit u nás Apple Pay, budeme další rok čekat na slavnou českou banku – ČSOB? To je hnus, velebnosti!!!

  ja mam slovensku sporitlenu a pevne verim ze v marci to pride aj k nam uz ….ODpoRUCAM vsetkym aby poslali CSOB do riti a odisli od nich ked sa k tomu takto stavaju ,,,,,nasrat na nich ,,…banda luzrov

  půjde přidat i revolut karta? :)

  Jak se tedy přídává karta do wallet?

  Přidat ti to půjde až v ten den, je logické, že teď ti to určitě nepůjde :)

  Nejde mi přidat nic dašího.. Po spuštění wallet se mi zobrazí jedna karta, která mi přišla poštou a žádná jiná možnost tam není. To co je ve videu mi fungovalo naposled tuším v iOS 11.3, tam jsem mohl přidat kartu nebo lístek scanem, teď ne.

  Přidával jsem dvě. Jednu přes plus v aplikaci a druhou přes odkaz v emailu, kterej mi přišel z banky. Odkaz byl jednoduší, mimo kodu jsem nemusel nic jinýho vyplňovat ;-)

  A to pak pujde platit i hodinkama? Musi se s tim nekam do banky? Nebo staci pridat tu platebni kartu?

  Jsem zvědav na RB, v žádném pamfletu, co tady vycházel o Apple Pay nebyla zmínka. Revolut má také zpoždění. Kamarádovi Curve odmítli povolit, ze prý je to nedůvěryhodná služba … Uvidíme.

  Přesně tak, klientsky nejpřívětivější banka x let po sobě ví přesně co klient chce, tak Curve ani Apple Pay zatím nepovolí.

  Přesně -), také přemýšlím, kde se ty jejich ocenění vzaly -)). Prehistorickou apku nahradili před několika málo týdny a je tam dost chyb… Zadal jsem o informace. Až odpoví, nasdílím.
  Stale se upinam k Revolutu jako idealnimu poskytovateli bez nutnosti měnit či operovat s další bankou. Ale každopádně vyzkousim po 19.3.-)))

  Já už ve Walletu mám + i v nastavení mám už kolonku s Apple Pay. Jen když na to kliknu to mi to píše, ze se vyskytla chyba při nastavování Apple Pay.

  Je k tomu potřeba i internet nebo to funguje jako normální bezkontaktní karta ?
  Po pravdě nevim ani k čemu by mi to bylo dobrý. Z baráku nevylezu bez peněženky kde mám trvale kartu a občanku.

  K tomu, že nemusíš vytahovat peněženku, případně z ní kartu pokud se ti bije více karet v peněžence, a jen vytáhneš z kapsy mobil :) a nejspíš i nad 500 bez pinu, když se vlastně autorizujes přes otisk / obličej… :)

  Asi nejlepší věc se kterou jsem se setkal je plaba ApplePay na netu. To mi zatím ze všech dostupných možností přijde jako největší přínos ;-)

  Přijde mi to jako dobrý hejt. Apple vzdy vše spouštěl v 19 hodin CET. Aktualizace na nový iOS, předprodej, cokoliv v 19hod. Nechce se mi věřit, ze by zrovna ApplePay spustili v 6 hodin CET, když v San Franciscu bude našeho včera 21 hodin večer. Proto bych to bral s rezervou LSE 😉👍

  Love🍎4ever

  KB mi zaslala nove smluvni podminky, kde pridavaji nasledujici:
  V článku 2.3 jsme rozšířili možnost si převést debetní kartu do formy Digitální karty prostřednictvím dalších třetích stran.
  Platnost podminek je od 1.4.2019, takze se obavam, ze minimalne u KB to pojede az od 1.4

  Myslím, že by Apple oznámil dopředu spuštění Apple Pay v dalších zemích a navíc mi nepřijde zrušení informačního embaga to samé jako spuštění…

  Takže při placení místo abych vytáhl plastovou kartu, tak budu vytahovat drahý mobil a přikládat k terminálu. A to má být jako lepší ? A co když budu mít vybitou baterku ?

  Používám to už cca rok s britskou boon kartou. Mám Apple watch, tak že ani mobil k tomu nepotřebuji. Je to opravdu praktické, už několikrát se mi stalo, že jsem si zapoměl doma peněženku a v pohodě jsem zaplatil hodinkami. U nás to funguje skoro všude kde berou karty…

  Máte na britský kartě libry a platíte s ní v čr? Mám to teda podobně, ale nepřijde mi to jako nějaká hitparáda, tak že vlasně používám jen eurovou kartu.

  aspon u nas pri platbe bezkontaktnou kartou nad €20 treba zadavat PIN, pri platbe Pay, netreba ziaden PIN, kedze sa to autentifikuje TouchID/FaceID.

  Jůůůůů sláva. S Android telefonem už platím asi dva roky. Je fakt,že tehdy moc iphonů s NFC čtečkou nebylo.

  Proč má někdo s androidem chodit na tyhle stránky? Ve snu by mě nenapadlo chodit na stránky, kde se řeší androidí věci, protože to nejsou stránky pro mě a jejich návštěva by mi nic nepřinesla. Ale jestli ti je líp, tak tleskám! 👌

  Chlapče, Android sem netahej.. Normální, zdravý a inteligentní člověk přece nebude platit s něčím, co je terčem všech možných virů, trojanů a dalšího zákeřného softwaru. Mít v Androidu mobilní banku nebo nahranou virtuální platební kartu, je asi podobně atraktivní a bezpečné jako skákat bungee-jumping na provazu od švihadla.

  Já si raději počkám a potom s klidnou hlavou platím přes Apple Pay, který je mnohem bezpečnější a spolehlivější, než ta zelená hromada virů. Ostatně to dokazují i statistiky. I přesto, že má Android 80% podíl trhu, tak je s Apple Pay provedeno až 2x více transakcí než s Google Pay. Buď rád že jsi rád a spi sladce… ;-)

  Nevěř všemu, co si přečteš zde nebo jinde na internetu. Je to jen konkureční boj a poslední dobou je spíše Apple terčem výsměchů, kdy se odkrývá jedná díra za druhou…
  Android nabízí větší volnost, ale ten normální, zdravý a inteligentní člověk si umí pohlídat aplikace, které si do telefonu nahraje a ten telefon danému člověku udělá tu samou, eli větší službu, než 2-3x dražší iPhone.

  Takže nastavit budíky a v 6:00 všichni povinně nastavovat kartičky :D

  Ještě pro dementy prosím nějakej návod v podobě 2-3 článků jak se na to připravit a hurá do obchodu pro první rohlík přes AP.

  Milionkrát se zeptejte jestli váš ústav (bankovní) podporuje tuto vymoženost, nebo redakce zareaguje a udělá nějaký soupis kdo jede s jablkem a kdo ne.

  Android to už to má léta a jablko bude slavit až teď a to ještě kdoví jak to bude fungovat :-) :-) Ty jablka jsou poslední všem dobou hrozně pozadu.

Vložte vlastní komentář

celý text