Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Nechci se nikoho zastávat nebo sympatizovat ale ano tohle je přesně ono , takto by měla Siri reagovat. Něco po ní chceš a poskytne Ti to i na základě toho že to není dobrý . Po dlouhé době článek který se mi líbí . Snad jen na závěr , když vynadáte Siri do kurev tak se s toho taky neposere ….. Aspoň chlapec teď ví co má za kamarády kolem sebe že ho napráší hned při první příležitosti. Doufám že se mladík za to bonzování dočká pořádné americké šikany :)

  Reagovat
  MatKa Tka

  Ted se budu ptat jako blbec jo.. ale chlapec z Indiany ma na screenu “ZŠ” jako základní škola..?

  Reagovat

  Koukám, že nejsem jediný, koho to zarazilo… Navíc to jsou názvy škol, to se nepreklada. Tudíž podle screenů jsem nabyl podezření, že se jedná o případ z Česka 🤔

  Reagovat

  Píšeme tam snad, že se jedná o screeny, které zveřejnil chlapec? Jde samozřejmě o naše screenshoty, které jsme pro potřebu článku vytvořili. Siri totiž samozřejmě reaguje stejně i u nás.

  Nějaký odkaz na původní článek? Nic takového jsem v Americe nezaznamenal ani o tom nikdo nemluvil a možná že chlapec myslel shoot jako vyfotit nebo natočit – máte nějaké objektivní zdroje nebo jste si to celé vyložili po svém?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek