Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No neviem,ale ked som mal problem,kontaktaktoval som apple cez support a odpovedali mi takmer okamzite.Dokonca mi potom este viackrat pisali a uistovali sa,ci je vsetko v poriadku.Tolko moja skusenost..

  Třeba mě všichni rozeberte, ale ruku na srdce, je třeba to stále dokola rozmazávat? Stala se chyba, je to samozřejmě problém. Apple reagoval vypnutím serverů a opraví to. Rozmazávat, že je problém nahlásit problém a že to nějaká rodina hlásila už pár dní předtím, než se ozvalo víc lidí je sice fajn, ale kdyby se měl Apple (a to nejenom Apple…) zabývat každou jednou chybou, kterou nahlásí jeden uživatel, tak nikdy neopraví nic. Ve všech firmách funguje určitý algoritmus a jako první se vždy řeší problémy na které upozorní větší množství lidí.

  Takže suma sumárum, jestli jsou všichni hrdinové a i toto Applu vyčítají (tak jako ostatně poslední dobou všechno a k tomu používají argumentace typu, že jsou jeho produkty drahý, že to má fungovat jinak, že iOS nesmí mít chyby atp.), tak ať si zkusí jít chvíli na jejich podporu – počítám, že při 1,4mld aktivních zařízení se z těch 1000 hlášení chyb poserete!

  Tak se trochu zamyslete, než budete někoho hrotit. A stejně je třeba přistupovat ke všem, nejenom k Applu. Tyhle firmy to rozhodně nemají jednoduchý… Věčně nespokojený zákazníci, to je dnešní moto a nejjednoduší je jít si stěžovat na facebook třeba.

  No být to Microsoft, tak je to ještě 2x větší kauza. Myslím, že nejde jen tak nad tím mávnout. Jedna věc je bezpečnost, druhá je reakce. Apple je vyhlášený tutláním chyb. V tom je expert. Takže když tato kauza povede k zprůhlednění procesu hlášení bezpečnostních incidentů, k okamžité reakci a hlavně k pořádnému testování během vývoje, tak mi tato kauza vůbec nevadí.

  @altavoris: Když on to Apple začal řešit, až o tom začaly psát noviny a hrozila jim megablamáž. Víte to? Oni těm nahlašovatelům dokonce i odepsali, že jestli chtějí něco hlásit, tak si mají založit vývojářský účet. A prostě na to dál kašlali. K „akci“, kterou tady tak chválíte, je dohnalo až zveřejnění v novinách. Chtělo by to více objektivity a méně osobních dojmů.

  Nevím proč tu řešíte nějaký facetime a jeho chybu, nikdy jsem to nepoužil a natož skupinově. Běžte mezi lidi a bavte se v reálu a nepoužívejte blbosti.

Vložte vlastní komentář

celý text