Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mě je to šumák, koho zajímáme? Navíc pokud všechny ty vymoženosti v mobilech povypínáme, tak pak nebudou ani asi reklamy relevantní…. Jako jsem pro soukromí, ale zas ne do extremu. Stačí, když vím, že mi iPhone nikdo nikdy neprolomí, no a vlastnĚ i kdyby, nic tajného tam nemám :-D

    LOL kdo o to stoji.Kdyt ted uz je prece super. Osobne si chci rovnat fotky do slozek abych je nemel ve fotoaparatu bez maca, chci si dat ikony na plose jak chci, chci darkmode, chci platit mobilem atd.. Prvni dve veci nejsou prece takovej problem udelat. Rikaj si za to skoro nejvic, tak at si muzu vybrat, usporadat jak chci. Nebo slozky v ios..proc se neotevre pres pul displeje a neukaze vic app..ne to bude malej ctverecek s 6app..fakt me to zacina s… . Jailbreake v tomhle mel neco do sebe ikdyz jsem s nim prestal nekdy u 4,5 ios..porad vymejslej hovadiny a delaj z toho objev roku. Fakt me donutej prejit na s10 a win..tot muj nazor nikomu ho necpu.

    Když zmiňujete fotky tak kvůli nim zůstávám na iOS 11, když jsem viděl, jak to doje…i ve 12ce. A neupdatuju dokud je neudlěaji po vzoru Samsunga.

Vložte vlastní komentář

celý text