Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak samozrejme ignorace velmi zavazneho naruseni bezpecnosti ze strany Apple je velky fail. Vysetrovani by je mohlo trosku “nakopnout” k lepsimu pristupu. A to nejen Apple, ale i ostatni SW firmy. Poslednich par let se vydavaji same bety jako ostre verze, sama chyba.

  1. FaceTime vyzvánění bez reakce trvá pouze 60sec. Pak se spojení přeruší.

  2. Volající musí mít účet ID spárovaný s telefonním číslem.

  3. Volající musí znát Apple ID volaného a mít je spárovaný v adresáři s číslem. Na telefonní číslo se na FaceTime nedovoláte.

  4. Musí být použita funkce skupinového volání, což volaný vidí na displeji.

  5. Volaný musí nechat telefon vyzvánět bez reakce.

  6. Volající/volaný musí být v adresáři volaného/volajícího, jinak jej nelze přidat do skupinového FaceTime.

  Sorry hoši, ale to je taková hromada podmínek, že je prakticky nemožné tímto způsobem zjistit tajně a nepozorovaně nějaké skutečně důvěrné informace.

  co to tu trepes..? to su nejake tazke podmienky? staci ked takto zavolas sefovi pocas meetingu, ktory ta ukonci power buttonom, ako to robia snad vsetci, a otoci mobil.. a wuala, pocuvas o com sa bavia manazeri na meetingu..

  Pardon, jen 30 sec, pak se přeruší 😂

  Líbí se mi jak z toho děláte kravinu , ale stát se to nějakýmu výrobci androidu, tak tu hned jedete pecky jaký jsou to sh*t a že u apple by se toto nikdy nestalo … zamyslete se nad sebou

  Staci jeden. Instalace nepodepsaneho souboru, ktery ma pak pristup k cemukoli. U iOS je to problem interni aplikace a oprava bude centralni. U androidu je nainstalovano mraky .apk i z jinych zdroju a nikdo nevi co vsechno mohou ukryvat a delat na pozadi.

  Je to mnoho povyku, přátelé. Kdo z nás používá skupinový Face Time? Pro mě ta funkce je zcela zbytečná a jak zde někteří psali, je to sice chyba a APPLE má průšvih, že nezareagoval hned, ale jak koukám, planetu to nezničilo a troufám si tvrdit, že kromě několika tisíc kreténských Američanů, co budou žalovat APPLE o náhradu duševní újmy to nikoho nijak nepoznamenalo.

  iOVCE. To je ten důvod, že na nás Apple sere, protože jsou tady iOvce, které jim odpostí cokoliv. Stejně tak je to u fanoušků StBáka Bureše a kremlopekingského šmejda Lžemana.

  tu nejde o chybu v tom problem nieje ,ide o to ze v amerike sa s takychto „preslapou“ daju vytlct pekne prachy,tak preco si nezarobit…keby u nas takto fungovala inkvizicia to by som chcel vidiet tych zalob:):):)

  Není problém to, že k chybě došlo, ale že Apple, jako vždy, dělá že se nic neděje a hned to neřeší. Chyby vznikají, to je normální, jde o přístup k řešení.

  Apple pozastavil službu (úterý?-týž den) a oznámil pravděpodobnou dostupnost tento týden. Ty „nic se neděje, nic neřeší“.

  Děláte jak kdyby Google něco řešil hned🤔jim to trvá i měsíce 😉 a také záleží jak to předali dál operátoři kteří to řešili 😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.