Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Tak samozrejme ignorace velmi zavazneho naruseni bezpecnosti ze strany Apple je velky fail. Vysetrovani by je mohlo trosku “nakopnout” k lepsimu pristupu. A to nejen Apple, ale i ostatni SW firmy. Poslednich par let se vydavaji same bety jako ostre verze, sama chyba.

  Reagovat

  1. FaceTime vyzvánění bez reakce trvá pouze 60sec. Pak se spojení přeruší.

  2. Volající musí mít účet ID spárovaný s telefonním číslem.

  3. Volající musí znát Apple ID volaného a mít je spárovaný v adresáři s číslem. Na telefonní číslo se na FaceTime nedovoláte.

  4. Musí být použita funkce skupinového volání, což volaný vidí na displeji.

  5. Volaný musí nechat telefon vyzvánět bez reakce.

  6. Volající/volaný musí být v adresáři volaného/volajícího, jinak jej nelze přidat do skupinového FaceTime.

  Sorry hoši, ale to je taková hromada podmínek, že je prakticky nemožné tímto způsobem zjistit tajně a nepozorovaně nějaké skutečně důvěrné informace.

  Reagovat

  co to tu trepes..? to su nejake tazke podmienky? staci ked takto zavolas sefovi pocas meetingu, ktory ta ukonci power buttonom, ako to robia snad vsetci, a otoci mobil.. a wuala, pocuvas o com sa bavia manazeri na meetingu..

  Reagovat

  Pardon, jen 30 sec, pak se přeruší 😂

  Reagovat

  Líbí se mi jak z toho děláte kravinu , ale stát se to nějakýmu výrobci androidu, tak tu hned jedete pecky jaký jsou to sh*t a že u apple by se toto nikdy nestalo … zamyslete se nad sebou

  Reagovat

  Android výrobců je 600,jsou v tom miliony chyb, které nikdy nikdo neopraví….

  Staci jeden. Instalace nepodepsaneho souboru, ktery ma pak pristup k cemukoli. U iOS je to problem interni aplikace a oprava bude centralni. U androidu je nainstalovano mraky .apk i z jinych zdroju a nikdo nevi co vsechno mohou ukryvat a delat na pozadi.

  Je to mnoho povyku, přátelé. Kdo z nás používá skupinový Face Time? Pro mě ta funkce je zcela zbytečná a jak zde někteří psali, je to sice chyba a APPLE má průšvih, že nezareagoval hned, ale jak koukám, planetu to nezničilo a troufám si tvrdit, že kromě několika tisíc kreténských Američanů, co budou žalovat APPLE o náhradu duševní újmy to nikoho nijak nepoznamenalo.

  Reagovat

  iOVCE. To je ten důvod, že na nás Apple sere, protože jsou tady iOvce, které jim odpostí cokoliv. Stejně tak je to u fanoušků StBáka Bureše a kremlopekingského šmejda Lžemana.

  Reagovat

  tu nejde o chybu v tom problem nieje ,ide o to ze v amerike sa s takychto „preslapou“ daju vytlct pekne prachy,tak preco si nezarobit…keby u nas takto fungovala inkvizicia to by som chcel vidiet tych zalob:):):)

  Reagovat

  Není problém to, že k chybě došlo, ale že Apple, jako vždy, dělá že se nic neděje a hned to neřeší. Chyby vznikají, to je normální, jde o přístup k řešení.

  Reagovat

  Děláte jak kdyby Google něco řešil hned🤔jim to trvá i měsíce 😉 a také záleží jak to předali dál operátoři kteří to řešili 😉

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek