Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud takto mohu poprosit, tak zveřejňujte prosím pouze oficiální úniky či oficiální koncepty, nad kterými se reálně uvažuje.
  Doposud to byla katastrofa, která akorát znechutila čtenáře. Od ledna do října se pravidelně objevovaly různé paskvily, které ve Photoshopu vytvářeli nějací fandové z Horní-Dolní.. A jak vidím toto, tak se obávám, že se toto kolečko opět opakuje znovu.. OMG

  Kdybychom zveřejňovali to, co si přejete, neuvidíte na webu z tohoto soudku nic. Nic jako oficiální koncepty neexistuje a i ten největší únik se nedá označit za oficiální, protože jej Apple potvrdí až samotným představením produktu.

  Děkuji za rychlou reakci. Nechci psát za všechny, jiným se tyto koncepty možná líbí, ale já osobně nechci ztrácet čas nad nereálnými „koncepty“ vycucanými z palce. Takže budu přehlížet…

  čitatelia by si mali uvedomiť, že keby na LSA boli iba“oficiální úniky či oficiální koncepty“, tak by bolo málo klikov a tým menej sledovanosti, čiže kľudne to robte ďlej.

  No me to taky teda moc nebavi porad cist podobny bulvar. Spis bych rekl ze vic clanku = vic reklamy, tam je jadro pudla. Rozhodne tohle neni „paradni koncept“ a z meho pohledu obsahuje par veci co nikdy neprojdou. Zaroven paradni koncept by mohl mit konecne zapusteny fotaky atd.

  V je to dobře, jen nám ukazujte návrhy těchto inovátorů.
  Jestli něco potřebujeme tak ukázat slepou uličku kam nechodit nebo nekupovat.
  Děkuji.🧐

  Mě se líbí, ID Touch může být, ale Face ID je mnohem lepší

  Fa ID je lepší konkrétně v čem? Před dvěma týdny jsem fasoval XS Max (přecházel jsem ze 7 Plus) a žádnou výhodu tedy nepozoruji. Spíše naopak. Na odemčení telefonu se nyn musím soustředit (ne telefon se podívat, zkontrolvat odemčení, swype). Při Touch ID prostě jen zvednete telefon s rstem na senzoru a o zbytek se nestaráte. Zároveň, Face ID absolutně nefunguje v případech kdy například ležím v posteli, nabo mám telefon na stole a chce jej odemknout. Musím se vždy naklonit, nebo telefon zvednout a namířit na sebe. Na předchozím telefonu jsem odhadem zadával číselný kód cca v 10% případů. S FaceID jsem na cca 40%.
  Sorry, ale takto se nepředstavuji invaci. Je to sice hight-tech, ale v rámci UX je to krok zpět.

  Toš mi pomaličku dosluhuje muj SE a tak asi po 5 letech půjdu do cisteho drojda. Soused ma nokii 8 s cistim droidem a vypada to na pohodu, no a ta cena je taky v klidu. Mozna pockam na nokii 9 a pak se rozhodnu. A za me uz me mozna zacal ios trochu nudit, tak si zmenou na drojda treba trochec zvednu tep ….😂

  Snad nebudu zklamanej…..

  Predni strana je hezka, boky take, spodni strana ne, ty 4 diry vypadaji brutalne a nekoresponduji s minimalismem horni casti s reprackem.
  Zadni strana je otresna a na 95% to takto nebude vypadat.

  Ocenil bych něco takového:
  iPhone X-SE
  nebo SE-X 😊

  5,5”Liquid Retina HD displej1

  12MPfotoaparát

  7MPTrueDepth fotoaparát

  Touch ID ON-Screen

  Čip A12 Bionic,s Neural Enginem další generace

  1 m – Voděodolnost až 30 minut v hloubce do 1 metru2

  Bezdrátové nabíjení – NE

  Kapacita4
  • 32 GB
  • 64 GB
  • 128 GB

  Rozměry a hmotnost
  Výška: 138,4 mm
  Šířka: 67,3 mm
  Tloušťka: 7,3 mm
  Hmotnost: 130 – 145 g MAX

  SIM karta
  Dvě SIM (2x nano-SIM) – dva sloty jako v Číně!

  Konektor
  Lightning

  Jazyky Siri -Čeština (Česká republika), Slovenština (Slovenská republika)

  Obsah balení
  • EarPods s konektorem Lightning
  • USB kabel s konektorem Lightning
  • USB napájecí adaptér
  • Lightning adaptér pro 3,5mm sluchátkový jack.

  DALŠÍ Požadavky
  • Haptic Touch, nebo to co je na iPhone SE
  • Možnost vypnutí Wi-Fi a Bluetooth v ovládacím centru (tak jak bylo v IOS 10) ne pouze odpojit, nebo přidat funkci promocí Haptic Touch – odpojit nebo vypnout
  • A už konečně ten Apple Pay

Vložte vlastní komentář

celý text