Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Poradil by mi, prosim, nekdo, jestli je sance obnovit heslo v nasledujicim pripade? Muj otec ma iPhone 6 Plus, Apple ID registrovano pred lety na sluzebnim emailu. Telefon mu zustal, ale email byl uz davno zrusen a neni mozne jo obnovit. Heslo si tatka, bohuzel, nepamatuje :( Telefon funguje, jen pro instalaci aplikaci potrebuje zadat heslo pro AppleID. Napada nekoho postup, jak se prihlasit nebo ten ucet odstranit a prihlasit se pod nove vytvorenym? Dekuji!

    Jenom bych doplnil autora článku, doporučuji před změnou emailu se všude na Apple zařízeních odhlásit z icloudu a svého účtu a teprve pak změnit email a opět se všude přihlásit pod novým ID. Jinak se stává, že apple ID se zblázní a nejde nic. Osobní zkušenost. Všude jsem se odhlásil, pak se přes web icloud.com přihlásit pod původním a udělat změnu.

    Mám dva hotmail účty a jeden mám v apple ID a ten jeden čo mám v apple ID by som chcel vymeniť za ten druhý a chcem sa opýtať že keď ich vymením či ten jeden budem môcť stále používať na príjmanie a odosielanie emailov?

Vložte vlastní komentář

celý text