Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Cinani jsou proste vlastenci ne jako Cesi co si radsi koupi spehujici huawei aby usetrili par drobnejch.

  A čo si ma vlastenec čech kúpiť ? Aligatora ?
  Inak česi su podľa predaja škodoviek vlastenci až až

  jAN: Az na to ze smirovani prokazano nebylo, nasli udajne jen „zadni vratka“, kde zase jiny odbornici co to pitvali nic nenasli a huawei ma lepsi mobily nez apple a rozdil pomalu 20 tisic mezi jejich vlajkama pro drtivou vetsinu cechu opravdu nejsou drobny. Zvlast kdyz ten huawei je i pouzitelnejsi.

  ach jo jAN tu piše o huawei ale kto si pospája a dá do súvislosti fakty s cca posledného roku tak záver môže byť aj takýto apple riadi účtovník a akcionár navyknutý na vysoké zisky ich bude požadovať ďalej a ďalej zvyšovanie ceny iphone tak očakávaný rast neprinieslo a odhadované zisky akcionárov budu menšie čiže ideme daľšim smerom niečo skúsiť , akcionári tlačia aby mali to čo očakávali takže teraz apple tlači na dodávateľov a dodávatelia nie sú charita aby si znižovali zisky čiže čo to vyvolá necháme sa prekvapiť , Apple už nie je vizionárska firma ktorá určuje smer a držala sa hesla že apple vie čo zakazník potrebuje a zároveň nezačala počúvať zákazníkov ved načo nikdy sme to nerobili no ale teraz im vizionár typu Jobsa veľmi chýba
  Proste apple je teraz obyčajná firma kde vízia ustúpila peniazom a problém takýchto firiem že aj keď má veľký zisk systém je nastavený tak že proste musí rásť a stagnácia alebo menši prepad sa berie ako neúspech a už histórii bolo zopár firiem ktoré to položilo akciový trh je nemilosrdný

  Kdyby měli vyrábět ty svoje jablíčka doma, tak už dávno zkrachovali. Tchajvanský Foxconn má výrobní náklady za pouhý zlomek skutečné ceny.

  Apple bude stehovat vyrobu do Indie,v Cine zustane vyroba jen pro Cinsky trh.

  A mrkni na dalsi clanek, kde Apple totalne hori na indickem trhu, tak ze jedina cesta snizit naklady a razantne zlevnit. Pritom poptavka v Indii neuveritelne rostla.

Vložte vlastní komentář

celý text