Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myslím, že to je dobře a Apple se příště zamyslí nad cenou, která jak je vidět dosáhla vrcholu.

  Asi tak. Prostě trhák by to byl, tak za 15 tisíc, ne za 22 základní model, ještě k tomu dost osekaný. Tím myslím, neměl ani FullHD. Konkurence je obrovská a trh nasycený. Osobně si myslím, že kdo měl Xko, tak neupgradoval a co jsem tak spozoroval, tak ani lidi, co měli 8mičku. Nebo právě ti co měli starší modely využili situace a pořídili si Xko.
  Dost lidí taky s Applem díky cenám nadobro skončilo a přešli k Androidu.

  Od zacatku se ceny top modelu drzely mezi €600-€800. Az s prichodem iPhone 6 plus 128 GB to vylezlo na €999. Projel jsem vsechny faktury od Apple a modely S, jako 4s, 5s, 6s, me staly stejne jako jejich predchudci. Pres magickou hranici €1000 se prehoupl muj 7 plus s 256 GB, ktery stal uz neuveritelnych €1250, myslim. No a mam ho dodnes :) Brousil jsem si zuby na Xs Max s 512 GB, ale €1679? Proste mi tech penez bylo najednou lito a utratil jsem je radeji za neco z ceho budu mit mnohem vetsi uzitek… Pockam az se Apple uklidni a nebo az muj 7 plus zemre…

  To jsem zvědavej, jakým směrem se ceny iphonů letos pohnou, snad premiovky zůstanou a vstoupí na trh nějaký povedený entry model s rozumnou cenou.

  Asi zase nahoru jako vzdy. :) A nebo jinak. Cenu nechaji a dostanes dvojnasobny uloziste. Pokud nechaji stejny design bude X(něco) mit v zakladu 128GB. Potom 512GB a jako extrem 1TB. Mozna dostane 3 cockovy fotak. Novy CPU cili nakej A13 na stejnym vyrobnim procesu, takze tak 30-40% CPU hrubehu vykonu navic a tak +- 50% grafickyho. Asi lepsi face ID. Zbytek muzeme hadat. Ja bych dnes byl ochotnej dat za 64GB XS tak 18 000kc a za 256GB cca 22000kc. Dnesni ceny jsou strasnyyy. :)

  Překvapivé? Ani ne. Taky jsem čekal co vyleze, ale cena XS a velikost XR mě naprosto odradily od koupě. Počkám až umře 4 roky stará 6 a pak koupím nějakej jablečnej výběhovej model. Leda by se Apple probral a vyrobil nástupce SE. V což už pomalu přestávám věřit, leda doufat v zázrak.

  Já měl SEčko, byl to parádní telefon, malý, lehký, výkonný, docela i použitelně fotil. Ale časem mi začala vadit ta ťitěrná obrazovačka a rámy, jak od futer do dveří! Dost často jsem dělal při psaní díky malé klávesnici překlepy a to mám docela na chlapa drobné tenké prsty… Zbavil jsem se SEčka a přešel na 7mičku a byl jsem moc spokojený, nakonec jsem šel do XSka a spokojenost. Kdyby udělali trošku větší SEčko s bezrámečkovým displejem, bylo by to fajn. Velikostě něco mezi SE a XSkem, značka ideal. Ale ten notch je zlo, některé aplikace ho stále neumí, tak mám kus obrazu schovaného :-(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější