Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nabíječka z Ali za 200,- mi slouží už půl roku. Ať se s tímhle jdou zahrabat.

  Hlavne že si ušetril 👍🏻 Vo vnútri to tiež bude kvalitka

  Nashledanou v roce 2020 u další spekulace o nabíječce od Applu. Mimo jiné, pokud jí Apple bude prodávat za plnou cenu a koupíte si jí, tak jste magoři ;) Nic ve zlém

  Proč by měli být magoři? Když někdo zbírá Apple krámy, tak mu nabíječka nesmí chybět! To dá rozum a i kdyby stála 15 tisíc! Jako, přece musíš světu ukázat, že na to máš!!!

  90% lidi ma nabijecku u postele a nabiji pres noc.
  Jak chces ukazat svetu ze mas novou nabijecku?
  Takze opet dalsi z komentu ktery je k h….

  tam kde je apple teraz boli ostatny pred tromi rokmi…

  Na co je bezdrátová nabíječky? Když nabíjím, tak telefon používám, jak ho budu používat s bezdrát. nabíječkou?
  No a druhá věc je, že bezdrátové nabíjení ničí baterii, si o tom něco přečtěte.
  Já jedině kabel, za chvilku to mám na nějakých cca 60% a můžu jít, nebo počkám, až se mi to nabije na cca 95 a pohoda ;-)

  😀 pokrok nezastavis, budoucnost patri aluminiu !!!
  Na niceni baterie jsi prisel jak?
  Pokud chci pracovat das kabel, v aute, nocni stolek apod. neni duvod nevyuzit bezdrat.
  Vse ma vyhody a nevyhody, mas na vyber dle libosti.

  Dřív jsem ten humbuk kolem Applu miloval, dneska mi to připadá už spíše jako křeč. V současné době nevidím nic, co by mohlo Apple vrátit na výslunní. Teplej Tim nebo jinej chytrák, to za pár let přivedou cugrunt. Co takhle začít spekulovat, o kolik příček se příští rok Apple zase propadne?

  S tím nic nenaděláš. Nic netrvá věčně, viz Nokia. Církve mívají svoje fanatiky, kteří jí dokáží i umírněným pěkně zhnusit, tedy i ta Jablečná Steva Jobse.

  Tohle si může koupit jen někdo kdo má v hlavě úplně nasráno… Kdo chce nabíjet bezdrátové víc věcí, dávno už to dělá a za desetinovou cenu… A jen info pro fanaticky Apple kreteny který by mě chtěli napadat že jsem Android srač, socka atd… Léta jsem používal Android. Teď jsem přešel na apple.. Mám iphone x a novej ipad pro… Nejde mi o peníze, ale o princip.. Apple krámy jsou prostě předražený. U některých se to obhájit celkem dá (I když už je jich čím dál míň) u některých jako tahle nabíječka, to je výsměch… Ale jo, kupujte hlupáci.. (Znovu, používám apple)

  Zdravíčko, já se na nabíječku těším, rád bych nabíjel iphone i hodinky z jedná nabíječky. Jinak apple produkty přece nekupujeme kvůli jeho cenně. Tak proč to tady vytahujete. Kdo chce ušetřit, může zvolit jiné řešení a nemusí tady stříkat ty hnědé kecy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.