Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Xiaomi je pro lidi, kteří chtějí alespoň vypadat tak, že mají iPhone… za 3tisíce :D

  Alebo je tu aj moznost, ze telefon za 3tisic splni ten isty ucel ako telefon 10x drahsi. Ludia v mojom okoli s xiaomi mobilom ho vobec nemaju koli tomu ze vyzera ako iphone.

  Presne, jak pises „TOM“. At si kazdej koupi co chce. V dnesni dobe je potreba, porad o necem špekulovat „diskutovat“. Holt, jaký si to uděláme, takový to máme…..
  Zas na druhou stranu nebejt, takových blb.ů, tak by byla- to není narážka na Avlíka!

  a co jako? apple má snad patent na design? 🤮

  Normální člověk si iPhone nekoupi. Člověk co potřebuje mobil na normální věci – SMS, volání,net tomu stačí Xiaomi za pár tisíc a vyjde to pro něj nastejno akorát s ním 20tis ušetřenými.

  Tak to zas ne! Za Xiaomi, můžeš ušetřit 30 tisíc!
  Navíc kryty od Xiaomi mi přijdou o 100% hezčí a vydařenější, než ta hrůza od Apple.
  Jo a jen pro info, nevím, co všichni mají s tím, že Xiaomi stojí 3 tisíce? Já vidím, že např. Xiaomi Mi 8 128GB LTE stojí skoro 13 tisíc! ale i tak s ním ušetříte těch 20 K, to je pravda… ale volil bych spíš čistý Android, který běží o dost rychleji, než iOS, vlastně to i s nastavbou, běží Android podstatně rychleji, než iOS.
  Škoda, jen těch aktualizací, potažmo nových verzí, takže máte telefon vlastně tak max. na dva roky…. počkat, ale vlastně, kdo by chtěl mít mobil víc, než rok?
  Však je tady vždy mánie, po roce mobil prodat a hned koupit nový model, hlavně u Apple, tak proč řešit další verzi OS?

  mimochodem to nezkopírovali zrovna šťastně, těma otvorama v krytu se i za krátký čas nošení telefonu po kapsách dostane mezi záda a kryt telefonu dost velké množství nečistot a prachu

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější