Zavřít reklamu

Epic to se svým online obchodem s hrami opravdu myslí vážně. K představení Epic Storu došlo teprve nedávno a od té doby nám je servírována jedna hra zdarma za druhou. Jako první jsme se dočkali skvělého titulu Subnautica, poté hardcore skákačky Super Meat Boy a ode dneška bude dostupná parádní záležitost What Remains of Edith Finch.

Hru si bude možné aktivovat na Epic Storu ode dneška až do 25. ledna a její vyzkoušení rozhodně doporučujeme. Svým zasazením se jedná o walking simulátor s velmi pozvolnou hratelností a melancholickou náladou. Odehrává se v domě, který je opuštěný a ve kterém se snažíte zjistit historii své rodiny, která rozhodně nepatří mezi ty obyčejné. Budete procházet pokoje, číst deníky jednotlivých členů rodiny a snažíte si všimnout všech detailů. Dohrát se dá za dvě hodiny, ale také v ní můžete strávit mnohem více času.

Epic se velmi snaží o vytvoření co možná nejsilnější konkurence doposud dominantnímu Steamu a zatím má našlápnuto skvěle. Kromě výborných her zcela zdarma se čím dal častěji Epicu daří přetahovt hry od různých vývojářských studií, aby byly dostupné právě pouze na Epic Storu. Nejnovějším případem je akční The Division 2 od Ubisoftu. Ten bude vycházet 15. března a doposud byl dostupný k předobjednání na Steamu, to se ale mění. Hra bude exkluzivně k dostaní na PC pouze skrze Epic Store.

edith finch fb

Dnes nejčtenější

.