Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tu ti odhalia akurat tak prd.. Kym sa tu ekg dostane, tak davno vsetci pomrieme na infarkty… apple uplne serie na vsetky sluzby pre ostatne krajiny, hlavne aby sa to predavalo.. skoda vyhodenych penazi..

  mozno apple nema problem to povolit vsade, problem mozno je EU kde to nepovolia… ked uz nam kontroluju vodu v splachovacoch a velkosti bananov, tak kontroluju aj ekg

  no, to by bola pravda… Ale Apple DOTERAZ ani nepoziadal o certifikaciu .. takze to moze trvat roky rokuce.. napr. rovnako ako od prveho spustenia apple pay v usa, po spustenie apple pay u nas..

  a včera zase nějaký doktor v USA vyzýval, aby to lidi do 65 let nepoužívali kvůli planým poplachům, že je s tím akorát budou otravovat :D

  Strasny sragory tyto clanky. Sam arytmii mam a nekdy dost silnou. Mam AW 3 a arytmii mi to nedetekovalo ani s pripojenym hrudnim pasem. Arytmii odhali tak deviti polovej holter a ne ta sranda na zapesti. Porad mam v pameti ten clanek o tom, jak AW zachranili chlapovi zivot. Krvacel z konecniku a nereagoval na to. Pak mu AW nahlasili zrychleny tep a on sel k doktorovi. A to ho zachranilo s prasklym vredem v konecniku. Kdo ma arytmii, citi to velmi intenzivne. Pokud ji ma tak malou, ze ji fyzicky neciti (vynechani tepu apod) AW nemuzou detekovat ani ň. Kor kdyz snimaji svetylkem na zapesti.

  Ale nikdo přece neříká, že AW umí detekovat všechno. Fibrilace síní je pouze jedna z několika druhů arytmií. Pokud trpíte nějakou, která nemá výkyvy do vysokých hodnot tepu, tak je hodinky neodhalí. Ale přece to, že nějakou část ty hodinky odhalí není na blblání a nadávky. Je dobře, že zvýší šanci na to, že zjistíte problém dřív než je pozdě. Nebo si to nemyslíte? O tom, že to poznáte sám bych se asi hádal. Když znáte dobře svoje tělo, tak ano, a je dobře, že to tak máte. Ale existují lidi, co přechodí infarkt proto, že si myslí, že je jim prostě jenom špatně. Spousta lidí prostě signály svého těla vnímat neumí a pro ty je to super. Nebavíme se tady o hlavní feature těch hodinek. Ty si přece nekupujete s tím, že po nich primárně chcete odhalit vadu srdce.

  Když tady čtu reakce negativistických lidí, rozhodla jsem se přispět něčím pozitivním. Koupila jsem si AW 4 v USA a ekg funguje dokonce i na našem území. Další funkce „detekce pádu“ umí aktivovat funkci „Tíseň SOS“. Toto funguje na AW 4 zakoupených u nás. Pokud AW po většinu dne detekují aktivitu a náhle po pádu se nebudete hýbat, nejprve Vás AW upozorní, že detekovaly pád. Pokud nereagujete, zaklepou Vám na zápěstí, rozezní výstrahu a potom zavolají tísňovým službám. Tyto nové technologie jsou vyvíjeny s cílem pomoci zlepšovat zdravotní stav a zachraňovat život. Lidé a firmy, které na tomto rozvoji pracují, zasluhují obdiv. Nerozumím negativním komentářům.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější