Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jsem jediný komu rozdíl ceny u iPhone v řádu 1500 Kč přijde zanedbatelný?
  U Xr to je kolik cca 6% a u „prémiových“ Xs ještě méně.

  To není rozdíl, kvůli kterému si řeknu: „Wow koupím si iphone protože je dostupný.“

  Abych si to řekl, tak by cena Xr musela začínat na 15 000 Kč s DPH. Což by z mého pohledu byl výborný kup.

  O 1500kč ? Možno keby o 15,000kč ale Čína je trh ktorý sa im nikdy nepodarí obsadiť lebo ľudia potrebujú telefóny ktoré dokážu všetko :) ich telefón je ich život a iPhone je celkom nuda ten sami layout ikoniek 10+ rokov tiež nieje žiadna výhra

  haha je to přesně naopak, najděte si na internetu průzkumy které říkají že číňani naopak používají méně aplikací než američani, tuším že psali v průměru 3 – 4, nejsou zvyklý telefon používat na placení etc i to je důvod proč ji stačí křáp a nepotřebují drahé telefony. špičkovým huawei modelům se nedaří v číně ale hlavně v západním světě

  Skoda, ze Apple trapi jen prodeje v Číně.
  Skoda, ze situace jeste nedospela do stavu, kdy se iPhone prodava jen se vsemi funkcemi pro vsechny země stejně (siri, pay, ekg …..)
  Skoda, ze v Cesku se zrejme prodava dost dobre, tak proc cokoliv resit (jak cenu, tak funkce)
  A nejde jen o iPhone (ceny treba pameti do MBP, nebo vetsiho uloziste)

  Spíše jsme zanedbatelný trh, ze kterého se jim sypou jen drobné. Proto díky za tu Čínu, neboť pak s těmi cenami budou muset pohnout globálně. Jinak už bych si připadal úplně hloupý, kdybych si kupoval něco, co je na jiném trhu cíleně levnější kvůli prodeji a já nadále podporoval rádoby exkluzivitu.

  nene, čech je trh pozérů, kteří kupují polofunkční iblbosti za dvojnásobnou cenu, tak proč by měl něco měnit? třeba udělat siri v češtině? k čemu, bude na tom jenom tratit.

  tak ono se třeba stačí naučit anglicky a hned ta siri nebude problém. telefon jseom koupil v hong kongu hodinky v new yorku. překvapivě mi na nich funguje ekg. zajimavá je kritika ze všech stran jak jsou iphony na hovno, poruchový, etc, přitom já s nimi za celou dobu nemám žádný problém, pracuje se s nimi dobře ….znamena to ze sem pozér?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.