Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Výjimečně s Vámi musím naprosto souhlasit a srovnání, že Trump a spol. jsou stejní amateři, jako naše hradní zkorumpovaná(Mynář, Nejdelý) a proruská (Zeman, Nejedlý) grupa.

  hlavním problémem je nasycenost trhu. Jediný trh který není nasycen je ten Čínský a zde uspějí spíše čínské firmy. Nic složiitého bych na tom nehledal. Samsung má taky problémy, ale paradoxně je to méně fotogenické, tak se o tom tolik nepíše

  jenže u Samsungu nejsou telefony hlavním produktem, proto případné poklesy nehrají u Samsungu takovou fatální roli jako u Applu.

  fatální? i ty brebto. Jistě lednice Apple nedělá, ale již nějakou dobu akcentuje jiné věci – například streamování. Myslím, že menšími prodeji počítal Apple už loni – kdy objednával méně komponent a výsledkem byly opožděné dodávky. Je totiž jasné, že se to bude dít – viz výše.

  Ale hoši, hlavně klid, říká se tomu diverzifikace rizik. Chápu, že ve své zaslepenosti a omezenosti to nejste schopni pochopit, ale je to proste tak. ;)

  Pánové, než začnete psát hlouposti, tak si zjistěte, jaký podíl má iPhone na obratu Applu. Až zjistíte, že to je více než 60 %, a pokud umíte alespoň kupecké počty, možná vám dojde, že je Apple většinově závislý právě na iPhone. S tím potom stojí a padá celý výkon firmy. Tady nemluvíme o dojmech nebo pocitech, tohle je ekonomická realita. Btw. Apple má ze všech US firem největší závazky u věřitelů, za poslední 3 měsíce ztratil 40 % hodnoty, to už je opravdu na pováženou. Není to na krach, ale je čas na radikální změny ve vedení.

  Vzdy to byl prave Apple ktery vsem vytrel zrak, ale to se par let uz nedeje a s inovacemi prichazi konkurence. At se to tyka Face ID, kde se zminoval 2lety naskok, ten je za necely rok pryc, bezrameckove reseni, rychlost nabijeni, celkova vydrz baterie, v kvalite fotografii a videi uz taky nejsme top, cipy uz taky nejsou 2x rychlejsi pred konkurenci jako kdysi, stabilita systemu + bezpecnost uz je taky u konkurence jinde. Cenova politika Applu se zblaznila.

  Ohledně FaceID zatím žádná jiná společnost nemá technologii postavenou tak, jako Apple (který jako jediný obstál v bezpečnostním testu). To, že tam dáte dvě kamery, které Vás nenasnímají v pološeru ještě neznamená, že FaceID ten náskok nemá.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.