Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jestli jsou ty sluchátka okopirovana, tak tím pádem Apple je okopírován před deseti lety.

  :D … nj, hlavně sem netahejte fakta … tady když se řekne že někdo kopíruje Apple má vás to zahřát u srdíčka že máte v kapse to nejlepší možné ovoce na světě a hlavně tu iluzi ve vlastním zájmu nezpochybňovat.

  Tak o majiteli Xiaomi je všeobecně známo, že jeho velkým vzorem je právě Apple. On se tím ani netají, vyšla o něm i zajímavá knížka. Pokud jste někdy viděli nebo měli v ruce telefon s MIUI, tak víte, jak velmi se podoba iOS.

  Souhlasím, MIUI stejně jako EMUI vznikly jen proto aby připodobnily prostředí androidu právě iOS to je na první pohled zjevné a taky je to důvod proč vždy raději preferuji čistý android než tyto pitomoučké nádstavby protože na tomto připodobnění nevidím absolutně nic výhodného. Čistý android má daleko konzistentnější, srozumitelnější a praktičtější prostředí než tyto nádstavby blížící se iOS … kopírování se jim však zjevně vyplácí, sám nechápu proč.

  Preco zrovna Xiaomi?

  Tu su klony TWS, aj s porovnanim s Airpods.
  https://www.youtube.com/watch?v=AdwOMMbQFK8

  Podla viacerych recenzii su tieto klony zvukovo na urvni Apple Airpods, su dotykove, vydrzia dlhsie na bateriu …

  protože posedlost značkou, brandofilie nebo jak tu antispotřebitelskou chorobu nazvat … některá periodika se výrobky začnou zabývat až za nimi stojí slavnější brand :) celkem ubohost ale realita.

  Je dost podstatný rozdíl mezi špunty a peckami. Špunty bych si do uší nikdy necpal, naopak pecky od Applu mi naprosto vyhovují. Jsem rád, že mám apple-kompatibilní uši :-)

  Mezi špunty a peckami je skutečně značný rozdíl. Pokud chceš od sluchátek opravdu dobrý zvuk a pořádné odrušení od okolního hluku jsou špunty jasná volba. Jen je potřeba najít správnou velikost a provedení. To má vliv nejen na pohodlí, ale i na zvuk.

  Nesmysl. Špunty i pecky jsou stejná sluchátka, resp. případně kvalita reprodukce. Rozdíl je v oné izolaci, vycházející z konstrukce. Což má i negativa.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější