Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Já jsem přešel po dvou měsících z iPhone XS Max na XR. MAX je na mne už příliš veliký a těžký. Pro mne má XR lepší foťák z důvodu, že v režimu portrét fotografuje s rozmazaným pozadím na široký objektiv 26mm, takže osoby jsou na fotce celé. Fotky v režimu portrét jsou lepší kvalitnější než z MAX. Protože XR fotí v portrétu stále na clonu 1.8, kdežto MAX přepne na druhý objektiv který má clonu 2.8. Takže z XR jsou fotky čistší bez šumu. Vydrž baterie je také parádní. Velikost a váha akorát a protože je nepatrně tlustší tak se i lépe drží. Co mne ale docela chybí je 3D Touch. Ale chápu Apple. Neměl by totiž přidat do XR 2 ;-).

    Lide nechteji dalsi iPhone 5c. Kupuji si iPhone kvuli premiovosti. Proto by mel byt pouze iPhone XS a zadne XR…XR je stejny pruser jako 5C

    Je to síce keby bolo keby – ale keby xr mal 2 farby a 3d touch tak je to klasicky iphone 9 – a co by si povedal potom keby sa nekupoval ? Ze ip8 rok predtym premiovy bol a xr uz zrazu nie je ?

    A já stejně zůstanu u kombinace SE a iPad. Ta mi přijde téměř dokonalá. Teď ješte budiž, člověk nosí bundy a tašky. Ale v létě se SE bude v šortkách nosit podstatně lépe.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější