Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ani to tak dlouho netrvalo a první drojdomedí blbec se ozval

  Prečo by mal byt blbec..napísal to presne.. a iOvce sa ozvali :DD Ja mam iphone 8 plus a budem ho mať až pokial ten hnusný výrez z iphonov nezmizne.

  Proč si pořizuješ iPhone 8+ když podle tebe má android všecko zakompovaný. Mám iPhony od verze iP4 do současnosti a ten notch se mě líbí.

  Vse je super, ja chci aby iphone zdrazil ! Proc ma stat 1000€ at stoji 2000€ a chci technologie z roku 2007 zpet, jako bylo super 2G, zadna fce. videokamery atd.:)! Btw jsem iovce a pisu to lehce ironicky pokud by to jinym nedoslo.

  Mě spíš nedošlo, proč to píšeš.

  Tomáš:
  Já mám dojem, že se snaží říct něco ve smyslu. Jen ať iPhone stojí třeba pul milionu… ti co na to maj a chtěj ho si ho koupí a zbytek androidomedů ať se UDÁVÍ uplakanejma komentářema.
  Možná se pletu, ale osobně mě vcelku i baví si na svym předraženym iPhonu pročítat tyhle žblepty. Vždycky je dobrý mít se čemu smát no ne? :D

  Take to jsi buď ztracenej případ, nebo to myslíš obdobně a je to tak double joke, ale na dlouhý vysvětlování no time. Zkráceně-> Apple loď se potápí. Mě nezajímá že oni vydělávaj (nejsem Apple CEO)…mě zajímá, že za svý money mám to nejlepší co je a to bez kompromisu, což bohužel už u nich nekoupím.

Vložte vlastní komentář

celý text