Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mal som dany reproduktor.. vratil som ho.
  Vadil mi jeho sum ked nehrala hudba.
  Kupil som si minirig 3 a to je ina pecka.
  Zvuk je uzasny a ked prestane hrat je tak tichy ze ho mozem mat vedla hlavy.
  Made in UK.
  Ziadna china…

  S repro H/K mám dobré zkušenosti v oblasi systémů domácích kin,někteří zákazníci požadující diskrétní repro, je upřednostňují vzhledem k ceně před reproduktory Bose. Poslední dobou se s BT repro roztrhl pytel – že do každé místnosti jeden! Vracíme se ale v době prostorových zvuků DD,DTS, původní stereo nepočítaje, zpět na stromy? Budeme muziku poslouchat z jednoho repráku a mono? No to snad ne……….

  Nemyslím si, že absence sterea je návrat na stromy. Kvalitní poslech není jen o stereu. Navíc dobrých stereo nahrávek moc není. Vyjma užití pro domácí kino. Mám B&O A9 a naopak si užívám čistotu a vyváženost tónů. A9 je stereo, ale vzhledem k velikosti je ideální vzdálenost od něj 1,5m. Nicméně dobré umístění v prostoru a dobře zařízený prostor dá vyniknout zvuku ze všech míst.

  Dobrých nahrávek ve Stereo moc není? Prosím ukažete mi jednu jedinou skladbu z profesionálního studia za posledních 20 let která není ve stereo? Díky moc.

  Tak takový blábol o stereu jsem snad za svoji dlouhou karieru ještě nikdy nikde neslyšel a těžko se s tím ještě někdy setkám. Palec nahoru !

  Nikto ti to samozrejme nekaze.
  Pocuvaj si cez co chces.
  Ja moj minirig nosim napr na hotel ked som na sluzobke.
  Doma pocuvam cez stereo.

  tak pane autore, asi mate neco s usima, kdyz napisete ze onyx 5 nema bas. Zkuste si najit porovnani na internetu. Tento se porovnava s JBL boom

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.