Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Huahnuj..a jak na to přišli-takže je šmíruji co:-D

  To jsi tak hloupý nebo to jen hraješ? Zjistili to tak , ze pokud na tweet odešleš něco z iphone tak to tam je vidět.

  To si tak hloupý, nebo to jen hraješ? Né každej přišel do styku se všema soc. médiama.
  PS: ten tvuj “tweet” neni žádná sociální síť, takže na něj nemůžeš napsat nic. Napsat můžes jedině tweet na twitter.
  Takže než se příště pokusíš nad někym povyšovat, vytáhni si mozek z prdele a začni přemýšlet, kde si k těm komplexům přišel.

  Koně…No já nvm kdo se tady nad někým povyšuje , když hned uráží nějakou značku.. A já nejsem expert přes sociální sítě, ale narozdíl od něj aspoň umím číst a nejsem slepej .když na tě fotce je dokonce to odesláno z iphone ZAKROUŽKOVANÉ..A já mam mozek tam , kde je narozdíl od tebe. Jdi si raději zarámovat Ipad pro aby se ti neohnul tím tvým psaním

  Je smutné, že jediný funkční stroj, který Huawei ve firmě má je právě iPhone od Applu, který mají jako předlohu pro kopírování 😁

  Haha, co může huawei od apple ještě kopírovat?
  Kdyby apple nabídl hardware jako má huawei, tak by se iphony možná zas začaly prodávat.

  Kvalitní Face ID (ne ten co oblbneš fotkou), stabilitu systému, rychlost systému (i po několika měsících používání), rychlost procesoru, grafiky, natáčení kvalitního 4k videa v 60fps, uživatelskou podporu cca 5 let, aktuální OS, provázanost s ostatníma zařízeníma a službama, bezpečnější os, kompatibilitu obrovského množství příslušenství, designem (individuální), zákaznickou podporu.

  Stabilita a rychlost systému se apple moc nedaří poslední dobou. Kdykoliv vyjde nová verze systému je tam chyb jak máku a některé i dost nepříjemné. Oblnuti fotkou sem naposledy slyšel když vyšel samsung s tím odemykáním obličejem nicméně po pár aktualizaci a vylepšení už fotkou neodemkneš co jsem koukal na YT. U huawei sem to nějak nesledoval jak spolehlive to je takže nechci kecat a obhajovat něco co neznám. Zákaznickou službu u apple co jsem četl na forech taky není vždy radost , ovšem to můžou být jen rádoby zkušenosti typu „telefon jsem měl (videl jsem ho v elektru) a uz nikdy vic“ takže nvm. Zkoušel jsem si už několik značek, ale momentálně jsem zůstal u Note 8 , který mám od začátku prodeje a stále běží jak má. I Apple bych si rád vyzkoušel a pořádně osahal ,ale bohužel cenová politika + neustále chyby v systému ktere celkem casto dost zneprijemni pouzivani telefonu po jakékoliv aktualizaci mě zatím odrazuje ,ale snad se to zlepší.

  Psal jsem, že zatím osobní zkušenosti s tím nemám, ale než bych něco koupil , tak si zjišťuji věci a čtu na stránkách , fórech a v komentářích. A to je stále něco a nejedná se o bety ale o oficiálně vypuštěný systém. Nepřipojeni k datům, nelze se připojit k wifi , pokud je telefon přejde do režimu spánku bo jak se tomu v apple říká a chci ho nabít musím telefon poklepáním má displej probudit jinak se nenabiji a pokud ho probudím tlačítkem tak často zamrznul, v nižších teplotách se vypíná, po aktualizacich hodně lidí píše, že jim baterka vydrží o 20-50% méně (to se stává i jiným výrobcům, ale apple poslední dobou s problémem s vydrží docela vede když se mobil vypíná už na např 20%) , nefunkční dotyk při nízkých teplotách, kalkulačka ( za mě je to kravina ale chyba to je trivialni) dlouhé přijmutí hovoru nebo nejde přijmou hovor atd atd. Ano v každé velké aktualizaci může být chyba ,ale apple jich má požehnaně a ne vždy to jsou kraviny. U samsung je sice aktualizace dost pomalá na nový android , ale to je fuk protože vše co přinese nového čistý android tak samsung už ve své nástavbe dávno má a když to vypustí do světa (konecne) tak tam neni tolik chyb a bezpečnostní aktualizace chodí pravidelně. Prostě rád si připlatim (nejsem zastánce levných čínských značek , které sice nabídnou stejný výkon , ale kvalita je bída ) ale chci vědět že za ty peníze dostanu nekompromisní dělo, které je jak rychle ,spolehlivé, tak i odolné a bohužel apple zatím poslední 2 (to druhe spis plati pro ipad pro)moc nesplňuje což mě mrzí .

  Já tu nechci hejtit píšu že bych si rád osobně vyzkoušel apple , to co jsem myslel je to co čtu na fórech, stránkách atd. Když něco kupuju tak zjišťuji co vlastně kupuji. Snažil jsem se to více rozepsal ty chyby , ale nešlo to odeslat

  No ono nejde o tu chybu samotnou, jako o symbol toho, že výrobkům Huawei nevěří ani vlastní zaměstnanci (byť by ho nejspíš mohli mít se slevou), a raději sami používají konkurenční produkty. A to pro image firmy prostě průšvih je.

  Není zajímavé, že zaměstnanec Huawei (k tomu ještě na tak vysoké pozici) používá produkty Apple? Když se přeci Huawei chvástá, že jeho produkty jsou ty nejlepší na trhu a že jejich procesor překoná procesor Apple…

  Ani není. Hodně lidí na vyšších pozicích používá apple produkt jen jako známku prestiže i když využijí tak 10% potenciálu toho zařízení. Je to taková klasika a jen lidská blbost , že si myslí, že když vytáhnou něco jiného než apple , že jsou nuly jako kdyby za ne ten produkt dělal celou jejich karieru.

  Značka je taková jakou z ní udělají lidi. V USA je apple stejne prestizni asi jako Samsung,Huawei, jen lidi mimo USA z toho udelali jakousi modlu.Je to stejné jako tady se bere značka adidas a v USA je to obyčejná značka.A huawei není špatný, určitě nabídne stroje s nejnovějším HW ,ale určitě se nebere tady mezi“prestižní“ značky a o spolehlivosti bych raději nemluvil. Dnes se vše vyrábí v takovém množství a taktu , že kvalita už dávno není na 2. místě za bezpečností.

  Když už jsme u toho trestání, tak u nás by měli potrestat telekomunikační úřad a operátory, že se zde ve velkém staví vysílače + telekom.ústředny od čínských špionážních firem.

Vložte vlastní komentář

celý text