Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kde berete info: „Poskytovatelé internetu se už dlouho předhánějí v lákání zákazníků na stále vyšší rychlost připojení. Ta přitom v době, kdy se u většiny operátorů pohybuje ve stovkách Mb/s, není pro běžného domácího uživatele tak zásadní.“ Ve stovkách? Se podívejte co nabízejí operátoři – nejpoužívanější – Tmobile 20mb/S za 400,–Kč, max. 250mb/s za 800,–Kč=D to asi ne že jo=D
  „blbejch“ 50mb/s za 500,– bohatě stačí (3x tel., tablety, notebooky..) ;) a stejně radili že i těch 20 neni špatných, tak…?=D většina lidí ani internet doma nemá=D

  Citace z ihned.cz z roku 2017: Internet loni pravidelně používalo už 76,5 procenta tuzemské populace.

  Takže tedy většina lidí skutečně nemá internet?

  Kdyz ono take hodne zalezi na agregaci od poskytovatele atd. atd. Samozrejme zakaznici v mensich mestech a na venkove jsou na tom hur. Tam proste 100 Mb optickou nesdilenou linku za 250,- kc mesicne fakt neporidite.;(

  Mě by zajímalo, jestli existují firmy, které mi doma pořadí jestli mám dobře umístěny router, jestli rychlost internetu odpovídá rychlosti na fakture apod., aniž by mi tlačili svůj internet a služby..

  Já jsem konzultoval s firmou J2DS.cz. Když jsem se stěhoval z bytu do domku tak jsem si zapojil router jak na bytě a ejhle v druhým patře mizerný až skoro žádný signál (myslím že železobeton a podlahové topení moc signálu nepustí). Teď mám v každém patře jeden přístupový bod a všechno funguje parádně, nic neřeším.

  Dobrý den, ToNy.
  Pokud máte dotazy k umístění Wi-Fi, reálné rychlosti, jak měřit, jak využívat Wi-Fi, aby byla rychlost co nejvyšší, rád Vám na vše odpovím a pomohu.
  David – UPC

  Ja bych jen dodal ,ze kdyz vynechame Prahu,tak rychlost 100-150 mb/s je z rise snu.Drtiva vetsina republiky of czech je rada ze ma doma 10 mb/s

  Tak, máme doma 60 za 450 kč a to jen díky kabelovce (řetězec, který má tisíce klientů). Jinak lokální poskytovatelé, to je katastrofa. S bídou 20 za 500Kč. (Má to však háček. Musíme brát i TV – 120kanálů, taky z 450Kč).

  Dobrý den,

  rychlost internetu 100 až 150mb/s je hezká,ale je pravdou, že se na tuto rychlost málokdo dostane. Optika není všude zavedena. Wifi na takovou rychlost to bych se nedoplatil.

  No, zkuste zapatrat a zjistite, ze i ve Vasem okoli sezenete i wifi se slusnou rychlosti za opravdu solidni peniz. Otazkou spise je, co pro Vas znamena to „to bych se nedoplatil“. 200? 300? 400? 500? To je dost relativni.

  Ono je hezke mit pripojeni ve stovkach Mb, ale co propustnost wifi? At uz maximalni (teoreticka), tak ta realna.
  Takze i kdyby jste za to ty penize chtel utratit, tak mate smulu…

  Na vesnici není kabel k dispozici, tj. WI-FI s 20 MBit tarifem za 500 Kč měsíčně a díky agregaci cca 8 Mbit v reálu. Ani mobilní operátoři nenabízejí výhodnější alternativu.

  Nešiřte nepravdy :-) ze 100 zvedají na 150 a měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 30 Kč. Což je jakožto spotřebitel pecka. Holt standarty se zvedají a jestli mají stále řešit, že si lidi stěžují na rychlost, tak to vidím jako spravný krok.

  Nabídka je o po x letech 39kč nuceně nebo se odpoj na 30 těžko a těch 50 je základ, který dali při výročí…takže realita zkušenost Jo ještě je to na 5 zařízení pokud máš nějaký problém je vlastně tvůj používáš toho moc.

  podpory.

  Rádi bychom Vás informovali, že k 15.01.2019 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu z původních 100 Mb/s na 150 Mb/s! Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno.

  Váš nový tarif Internet 150 Vám přinese:


  rychlost stahování až 150 Mb/s,

  nahrávání rychlostí až 10 Mb/s,

  službu Wi-Free – bezplatná zabezpečená bezdrátová Wi-Fi síť určená zákazníkům UPC s více než 200 000 hotspoty v ČR.

  Všechny investice do zkvalitňování poskytovaných služeb nás vedou k úpravě výšky ceny Vámi využívaných služeb. Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 39 Kč.

  jen 10Mb/s UP to si mohou strcit nekam obzvlast v dobe kdy dost lidi masivne vyuziva cloudove sluzby :) „mestaci“ maji diky bohu na vyber :)

  Sever čech, optika, 500 Mbit/s + wifi router 5Ghz + 120 tv kanálů = 800Kč
  a to známej z chomutovska a jeho okolí mají od místního providera čistě net >1Gbit/s přes optiku už X let za cca 300Kč.. t-mobile a centrum Prahy 4 by stahovalo běžnou moderní novou hru (cca 80GB) do tý doby, kdy už by nebyla nová moderní teda asi.. trololol teda

  Orlová má kabel, případně optiku jen na sídlišti. okolí jen ADSL, nebo VDSL, u mne max. 6Mbps. Takže jen WiFi s max. 20Mbps, což pro 4 osoby (PC+mobily) nic moc. Po dotazu na UPC i PODA mi bylo sděleno, že rozšiřování optické sítě není v plánu. Takže kde do 100Mbps…

   Ne někteří poskytovatelé ale UPC nedodávají WiFi Modem jako součást nabídky a zákazník si buď musí koupit vlastní nebo k nabídce připočítat cenu za pronájem

  dete nekam z vasema 20 mb/s co to je jam mam za 300 100 mb/s a to oboustranne jak odesilani tak i rijimani naky starnty a td si strcte nekam komerecni internety ja mam internet od pilsfree a de mi to v pohode

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější