Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jedná se o nezajímavé zařízení. Většinu uživatelů Apple zařízení přeci více zajímají noví smajlíci všech možných ras, sexuality a vyznání.

    Tak hlavně že je to bilionová společnosti s ujetým, předraženým sídlem s hromadou zaměstnanců. A nejsou schopni ujasnit si, jestli něco takového vůbec dokážou. Tak to představí a pak teprve na tom začnou pracovat. No a když jim to nejde (asi na to nemají finance nebo lidi?! Přeci lidí drbou málo), tak dělají jako že nic. Jo vlastně představí ohebné iPady za balík. To je výsměch. Měl jsem Apple dřív rád ale mám toho plné zuby. Tolik arogance k zákazníkům jsem už dlouho neviděl.

    Občas se objeví informace, že nějaká osobnost na senior pozici z Apple odchází. Myslím si, že na těch nižších postech (paradoxně na těch nejdůležitějších, protože jejich výsledek vidíme my, my uživatelé) se to musí točit o to víc a pokud jiné firmy platí více než Apple, tak proč jim tam dělat „vola“. Dalším motivem může být ta klasická propast mezi developerským a manažerským platem, který u Apple nechci ani odhadovat, ale prostě ti co „žvaní“ v dnešní době jsou na tom z nějakého důvodu lépe než ti, kteří během pracovní doby musí zapojovat mozkové buňky.

    Takže problém s nedodělky v SW nebo HW parketách bych viděl vážně v tom, že na těch vývojařškých postech to u Apple moc stabilní nebude.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.