Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    MAIL NA MACU

    Na novém MacBooku Pro jsem si aktivoval poštovní účet, který mám na seznamu.cz a gmailu. Vše proběhlo v pořádku. Až na to, že se mi nezobrazovaly všechny Maily uložené na seznamu a gmailu, schránky které se stahly z účtů byly prázdné.A tak jsem šel do nastavení Mailu na Macu a snažil se najít chybu v nastavení. Nakonec jsem vyhledával pomoc i na internetu, ale ani to mě nepomohlo. Znovu jsem procházel nastavení a hledal chybu, do té doby jsem žádnou změnu v nastavení neprovedl. Chtěl jsem se vyhnout instalaci nějakého jiného poštovního klienta když ten původní je dobře hodnocený. Nakonec formou pokus omyl jsem zjistil, že není aktivované zátržítko ,,Použít klasické uspořádání”v předvolbách.
    Cesta: otevřít_Mail_Na horní nástrojové liště,která se nastaví pro tuto aplikaci
    _Mail_Předvolby_v otevřeném okně předvoleb_Zobrazení_zaškrtnout hned první nabídku_Použít klasické uspořádání. A problém vyřešen, snad to někomu také pomůže.

    A jak nastavit ukládání záloh telefonů přes iTunes mimo Macbook? V nastavení iTunes jsem se pokoušel knihovnu iTunes nasměrovat na TimeCapsule, ale zálohy se pořád ukládají na Macintosh disk (ten je miniaturních 128GB a nevejdou se…). Dík za radu .-)

Vložte vlastní komentář

celý text