Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Od Štědrého dne nás sice dělí posledních 7 dní, to ale v žádném případě neznamená, že již není šance zakoupit po internetu dárky pod stromeček. Doručení do Vánoc garantuje i obchod iPouzdro.cz, přední prodejce doplňků pro iZařízení. Ten vám je schopen pod stromeček doručit všechny objednávky, které vytvoříte na e-shopu do 19. prosince, přesněji do 14. hodiny odpolední. Zboží lze ale samozřejmě vyzvednout i na pražské prodejně.

Super je i to, že pokud se dárkem netrefíte do vkusu obdarovaného, je možnost jej až do konce ledna vrátit a popřípadě vybrat vhodnější, který už vašeho blízkého potěší na 100 %. Věříme však, že se dárkem trefíte na „první dobrou“ a možnost lednového vrácení budete využívat co možná nejméně.

iPouzdro.cz má ve své nabídce skutečně široké spektrum různých produktů, které se určitě vyplatí prohlédnout. Jedním z nejzajímavějších je však dle našeho názoru originální Lightning kabel pro nabíjení iOS zařízení, který lze nyní zakoupit s neuvěřitelnou 71% slevou za pouhých 169 korun. Kabel vám dorazí v ekonomickém sáčkovém balení, díky čemuž můžete mít dobrý pocit ze šetření životního prostředí.

Lightning kabel tvrzenysklo FB

Související články

Dnes nejčtenější

.