Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za HW a SW se u Applu platí také mimo jiné kvůli bezpečnosti. V životě by mě nenapadlo odemknout si systém jailbreakem a ohrozit tak jeho bezpečnost. Nepotřeboval jsem to za celých 10 let, co jejich HW kupuji. Takže Cydie žádná škoda.

  U prvního iPhone to byla nutnost už jen z důvodu odemčení, u iPhone 3G bylo ještě pár drobností kvůli kterým bylo příjemné jej mít (jak např. natáčení videa), ale od 3GS už to bylo jen mrvítko.

  „Ohrozit bezpečnost jailbreakem.“ Pokud jde jailbreak postupně aktivovat spuštěním linku na ios Safari, tak bych o moc velké bezpečnosti nemluvil. Stále je hodně věcí, kvůli čemu je jailbreak fajn. Pořád mi chybí v ios možnost nastavit si výchozí aplikace. Také mi chybí volba nastavit aplikaci tak, aby mohla pracovat na pozadí a po chvíli se sama nezastavila. Absence split view je třešnička na dortu.

  dělám Jailbreak pravidelně od iOS 8 když je příležitost a zas tak velká rána to není, jedna Saurik zabil Cydii už před rokem kdy vyšla Electra a nutno říct že se s tím vývojáři poprali, co vím tak se chystá Silo, což má být modernější alternativa. Saurik už si svoji slávu užil, je čas to přenechat mladým programátorům, co nepochopím je proč hází komunitě klacky pod nohy.

  Ahoj a nemáš zkušenost s jailbreak na iOS 12? Nechtěně jsem upgradoval a na iOS 12 neumím jailbreak. Používal jsem v zásadě jen jednu aplikace a sice Carbridge, což je plné zrcadlení obrazovky na obrazovku v autě. Je to velmi šikovné, ale s iOS 12 nefunkční…🤯

  To po jailbreaku nemůžu do klasického app store, nebo.. .. jak to funguje?

  Můžeš ale máš navíc možnost instalovat i aplikace z jiných zdrojů (prostě dalších netových kauflandů). Tam jsou často aplikace, který by Apple do iStoru nepustil. Kdysi tam třeba byla možnost doinstalovat ukazatel % baterky… což Apple nepovažoval za nutný. Nebo jsem díky jailbreaku používal iPhona jako každý normální telefon – teda jako 32GB flashku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.