Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Také se Vám stává, že Vám zamrzá nastavení poté co z něj vyskočíte a vrátíte se do nej třeba za 30 minut? Neděje se to vždy, ale vždy mě to vytočí. Hned to jakoby naběhne ale trvá třeba 2-5 sekund, než můžete začít scrollovat a klikat. Děje se mi to od té doby, co mám nový iPhone Xs. Myslím, že to dělalo hned od verze iOS 12, ale možná až 12.0.1. Předtím jsem měl iPhone 5s nejnovější iOS 11 a vše šlapalo dobře.

  Mám XS Max a taky mi to dělá. A dělá to třeba i App Store. Můj předchozí iPhone 7 nic takového nedělal.

  Ano, v AppStore se mi to děje také. Jsem “rád”, že nejsem sám. Ačkoli Apple mám rád a je to pro mě nejlepší systém, tak mě tohle velice zaráží. Vždy jsem apeloval na jeho systémovou stabilitu a plynulost, ale tohle tomu podráží nohy :/

  mam SE a nic take mi nerobi ,.slape povymene baterky ako raketoplan …mevymenim ani za 10 kusov X Sraciek ..OLED prezitok fuj vypaluje sa to po roku aky kkt to kupi ze X ko hmotnost 250 g ..bleeee

  U mě na SE taky v poho. Teď jsem z nudy a kvůli občasným lagům udělal zálohu a přes DFU nahrál čistou instalaci. Inspiroval mě článek pár dnů zpátky a jede to zase jako nové :-)

  Tato aktualizace snaž už konečně řeší problém eSIM se Zprávy. V předešlé verzi šlo jen o dočasné řešení s možností odeslat ručně zprávu jako SMS. Snad už ten problém vyřešili, hlásil jsem ho nejvyšší podpoře Apple před měsícem.

  Vám sa tu trepe. Ja som 14.12.2018 aktualizoval IP5S na verziu 12.1.1
  a po vypnutí ma čakalo prekvapenie, karta operátora Telekom bola v kely.
  No karta pochopiteľne bola funkčná a po preložení do IP5 s chorou baterkov plne funkčná.
  Tak že radosť telefón bez SIM karty akurát na wifine. Čakám na opravu OS …

  tak som sa dočkal, nová verzia 12.1.2 vyšla 18.12.2018 a tak som ju stiahol a dal inštalovať, padlo to hláškou “ nie je pripojenie na internet“ čo bola blbosť.
  Pripojil som to na PC a cez iTunes stiahol aktualizáciu ktorá mala nekecám 2,8GB.
  Mobil sa aktualizoval a SIM karta operátora nabehla. Hurá.
  Teraz 19.12.2018 už ponúka verziu 12.9.2 ale tú nestiahnem ani omylom.
  Inak po roku trápenia sa s IP5 som si konečne vymenil baterku :-). Apple ma vlastne donútil nefunkčnosťou IP5S opraviť IP5.

Vložte vlastní komentář

celý text