Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Prostě z nich udělejte hloupé hodinky. K čemu pak jsou, když bych na nich toto vše vypl? To jsou fakt rady k nezaplacení 🤦‍♂️

  Přesně tak. To jsou rady…. Jako když si koupíte Ferarri a natankujete litr benzínu :(

  Romane, to by mě jen ze zvědavosti zajímalo, jaké věci, by se na takovém autě (Ferrari) daly udělat, aby se zlepšila jeho spotřeba? kromě lehké nohy mě toho moc rozumného nenapadá :-))

  Toto je fakt článok ako sa patrí ….😊
  No hotová komédia.
  A čo keby sme tie hodinky proste iba kúpili za cca 480€ a potom ich nechali vypnuté??? Nevydržali by ešte dlhšie ???

  REdakce nepochopila svůj zásadní problém a to je článek za každou cenu.

  Jak psal Miro níže, co je špatné na tom vypnout nepotřebné funkce či si hodinky přizpůsobit tak, aby zkrátka déle vydržely? Nikdo vás navíc nenutí tyhle tipy číst.

  Pak ale ty Apple Watch budou k ničemu když na nich vypnu vše co píšete v článku. Kvůli tomu se je snad nikdo nepořizuje.

  Nikdo neříká, že máte vypnout vše. Jde o to vypnout věci, které uživatel nepoužívá, a tím alespoň mírně výdrž prodloužit.

  Když by ty tipy měly mít smysl, měli byste vyzkoušet jejich vliv na výdrž a tu sem napsat. Jinak se nedivte takové reakci.

  Moc tady nekritizujte redakci… protože to nemají rádi a pak mažou komentáře.. já si nedavno dovolil napsat pod jeden článkem komentář typu ze nechápu proč ten článek vznikl když to dané zařízení ani není propojitelne s iphonem, a pak následně mě smazali a ještě další lidi co semnou souhlasili… to sou praktiky tady fakt neuvěřitelné…

  U placené reklamy jsou pomluvy nežádoucí.
  Schválně, za jak dlouho to tu demokraticky promažou.

  S demokracii bych se tu neohanel, nebo ti vysvetli, ze tohle je soukromy server, ktery ve skutecnosti vyznava totalitni praktiky jako je cenzura, takze bych je neprovokoval.

  @Roman Zavřel: no, pravdou je,ž e nepohodlné, byť velmi pravdivé a trefné, komentáře tady mažou jak na běžícím pásu. A Vaše odvaha, psát pod logem LSA, že to tady nemá nikdo komentovat je dost šokující, zřejmě si neuvědomujete, že tenhle web a Vaše práce existují jen a jen díky těm, co sem klikají a píší. Také je směšná snaha „redaktorů“ sem pod logem LSA regovat na posty.
  Btw. pokud nechcete číst posměšné komentáře na úroveň článků, tak pište něco, co stojí za to číst a používejte mozek a autocenzuru. Fakt je, že za některé články jsou dost úsměvné.

  Ješte víc ušetříte přepnutím do režimu Rezerva, to vydrží týden, možná i dva. Bonusem je konverze na první digitálky, kdy jste museli zmáčknout tlačítko, aby ukázaly čas.
  Jen víc takových super návodů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.