Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak som si naivne myslel ze ked mam N26 kartu (pretoze na Slovensku N26) funguje tak si pridam kartu do apple Pay (N26 vydava karty a ucty pre Slovensko s nemeckym IBAN). Nefunguje to. Takze si musime pockat na ofiko spustenie.

  Spousta důvěryhodných zdrojů (včetně prohlášení country-managera Revolutu) se shoduje v tom, že jsme na řadě hned po Německu. A když už české banky mají finální a provozuschopný celý proces (alespoň Komerční banka – podle posledních úniků), tak bych ten prosinec nezatracoval. Leden už vidím na 99%.
  Nedržte se všichni termínu leden/únor, to tvrdí pouze ČSOB. Je to sice druhá největší česká banka, ale jsou sto let za opicemi. Svou mobilní aplikaci mají optimalizovanou pro iPhone X/Xs až nyní (až rok poté co je X-ko na trhu) a na přelomu ledna/února plánují spustit i Goole Pay, který zde již funguje také něco přes rok.

  Od čoho sa to vlastne odvíja ?, od typu karty ?, keď mám anglicku kartu naskenovanu v telefóne a môžem sňou platiť všade kde je podporovaná Bezkontaktná platba aj keď tam nemajú alebo nemali Apple pay ale aj tak som mohol zaplatiť, tak potom musí byť v aplikácii určity typ karty pre danú krajinu ?, ak to dobre chápem

  Proc resite apple pay v cr? Treba Kazachstan ho jeste taky nema… oh wait!

  Také dnes společnost Apple Pay zahájila v Kazachstánu. Zavedení Eurasian Bank , Halyk Bank , ForteBank , Sberbank , BankCreditCredit a držitelů karet ATFBank s různými podporami Mastercard a Visa. Asi 65 procent koncových karet v zemi již podporuje bezkontaktní platby, podle Forbes , přičemž banky aktivně rozšiřují terminálovou síť s technologií NFC.

  Stále tu dookola plačete a čakáte na spustenie apple pay, namiesto toho aby ste si nainštalovali Írske boon a mohli už dávno platiť. Prevod na boon z kreditnej karty je okamžitý, platím hodinkami všade kde sa dá platiť bezkontaktne.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější