Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokial chcu spravit revolucnu zmenu, ako v 2017, musia dat face id do displeja bez vyseku alebo dat skener odtlackov v displeji, ked vidim koncept S10 a dalsich, tak si myslim ze by sa mal Apple poponahlat aby mu neusiel vlak, viem ze kto chce iPhone ten si pocka, ale kopu ludi im odide ak budu drzat tieto ceny a dizajn z roka 2017

  Všechno to ale pak nebudou revoluční změny, ale jen a jen opisování. Navíc, čtečka otisku v displeji je jeden z nejhorších nápadů. Praskne displej a jsi v …….

  ale kdyz praskne display u pristroje s face id, tak po 12 hodinach necinnosti to po tobe taky bude chtit otevrit ciselnym kodem ne? a jsi opet v ….

  …. to jo, ale je nezanedbatelne procento pripadu, kdy dotyk funguje i s prasklym sklem, kdezto ctecka na tohle bude zcela jiste nachylnejsi. Ale uvidime. ;)

  Čekám na hranatý styl ala nový iPad PRO.

  Hranatý design iPadu Pro se mně taky líbí!

  Jen se obávám, že zatímco hranatý design iPhone opustili, tak iPad se ke stejnému designu vrací.

  Bohatě by stačilo pokračovat v iPhone SE2, který hraanatý design splňuje a nedam na něj dopustit. Samozřejmě bych očekával bezrámečkový (a tudíž vetší) display a lepší (duální) fotoaparát ve stávajícím těle.

  Tak v roce 2019 prodá Apple 204 mil. kusů a v r. 2020 jen 200 mil. Odkdy se 2% poklesu říká propad? Spíše bych řekl s ohledem na statistickou chybu, že bude prodávat Furst stejně. Ach ti novináři…

  Počkám si s 6s na nový konektor, to bude asi nejvýznamější update. Jestli mi k němu přidají touch id v displeji, budu jedině rád, ale současný konektor už nechci.

  Jo, na novej konektor se moc těším.
  V rodině jsou 4 tel. a 2 tablety, takže když vydají s novým konektorem tel. á 30k jak teď, tak abych prodal tchýni :)
  Chybí mi SE. Klidně ať má 5”, ale pro obyčejné lidi už apple nedělá nic :/

  Doufám že design Xkové generace vydrží co nejdele, osobně mi sedl nejvíc ze všech generací, bojím se návratu k hranetému designu ala ip5 a ted nové ipady pro…nadruhou stranu člověk si časem vzykne na vše :-) Každopádně myslím že iphony a smartphony celkově dosahly vývojového vrcholu a stejně jako ipady nebo macbooky bude redesign nejspíše probíhat po delší době než 2 roky. Je to znát u všech výrobců, všichni se drží sveho designu co jim nejvíce sedl a jen ho trochu vylepšují rok co rok…

Vložte vlastní komentář

celý text