Zavřít reklamu

Jednou z věcí, kterou na svých Apple Watch skutečně miluji, je možnost přizpůsobit si jejich design pomocí různých řemínků. Ať už vyrážíte sportovat, na diskotéku, na tůru či na pracovní schůzku, výběrem vhodného řemínku k Apple Watch můžete svůj outfit skvěle doplnit. Jak už má však Apple ve zvyku, za originální řemínky ke svým hodinkám si nechává náležitě zaplatit, což však může být u luxusnějších kousků i otázka několika tisíc korun. Naštěstí však na trhu naleznete i o poznání levnější alternativy, které jsou kvalitou srovnatelné s produkty od Applu, ale stojí mnohonásobně méně. A právě dva takového řemínky se mi dostaly nyní do ruky na recenzi. Pojďme se na ně tedy společně podívat. 

Balení

Pokud si potrpíte na elegantní řemínky, následující řádky budou přesně pro vás. Do redakce nám totiž dorazily kovové řemínky MILANESEBAND od firmy TECH-PROTECT a to ve stříbrné a černé verzi. Jak už název řemínků napovídá, jedná se o Milánské tahy, které samotný Apple prodává za zhruba za pět tisíc korun. Rozdíly byste však mezi jeho produkty a řemínky od TECH-PROTECT hledali na první pohled jen velmi těžko. Krom balení se totiž prakticky v ničem neliší. 

Řemínky vám dojdou v pevném sáčku s klasickým uzavíratelným vrškem. Přední stranu sáčku zdobí jen název výrobce, záda pak pár rad, jak se o řemínky starat či v jakém prostředí je nepoužívat. Přední strana sáčku je průhledná, takže ihned vidíte, s jakou barevnou variantou máte tu čest. 

Zpracování a osobní zkušenost

Co se týče samotného řemínku, ten na vás udělají skvělý dojem už po prvním vytažení z balení. Jelikož se jedná o ocelový úplet, jehož očka jsou velmi jemná, působí řemínek skutečně luxusním dojmem. Velmi kladně hodnotím i zpracování obou úchytů sloužících k připnutí pásku k hodinkám. Ty jsou totiž též z kovu a ani při detailním zkoumáním jsem na nich nenašel žádnou nedokonalost z výroby. 

Jelikož se jedná o smyčku, čili jednokusový provlékací řemínek, je velmi snadné regulovat jeho utažení na zápěstí. K tomu perfektně slouží silný magnet na jeho konci, který kdekoliv na ocelovém těle drží jako přibitý, takže máte jistotu, že se vám hodinky nebudou při celodenním využívání nepříjemně povolovat. 

Velmi kladně hodnotím i celkovou poddajnost řemínku. Přestože je vyroben z oceli, díky jemnému úpletu dokonale kopíruje celé vaše zápěstí, takže jej na ruce prakticky ani neucítíte. Drobné otvory mezi očky navíc umožní kůži volně dýchat, díky čemuž se vám ruka pod ním nebude ani tolik potit. Obávat se dokonce nemusíte ani váhy, která je srovnatelná s klasickými silikonovými řemínky od Applu. 

na ruce 2

Abych však jen nechválil, je jedna drobnost, která mě u řemínku trochu zlobila, přestože za ní vlastně ani výrobce nemůže. Pokud jste stejně jako já zvyklí odkládat si hodinky na noční stolek či vedle sebe na postel a to tak, aby displejem směřovaly k vám a opírali se o řemínek, můžete mít s tímto postavením lehce problémy. Právě kvůli poddajnosti řemínku totiž smyčka nedrží zrovna ideálně tvar, takže se musíte připravit na to, že pro stabilní stání na boku hodinek budete potřebovat dock či minimálně trpělivost řemínek nastavit tak, aby vydržel alespoň v takovém tvaru, který mu tuto polohu umožní. 

Resumé

Hodnocení MILANISEBAND od TECH-PROTECT je tedy ve výsledku alespoň z mého pohledu velmi jednoduché. Jedná se totiž o skutečně kvalitně zpracovaný produkt, které perfektně plní to, co má. Na ruce je navíc velmi příjemný a díky luxusnímu designu zaručeně udělá dojem i na vaše okolí. Když k tomu navíc připočteme cenu 599 korun, která je zhruba sedmkrát nižší než za kolik se prodává na internetových obchodech originál, není příliš nad čím váhat. Tento typ řemínku by ve vaší sbírce, kterou u svých Apple Watch střídáte, rozhodně neměl chybět. 

Slevový kód

Ve spolupráci s iPouzdro.cz jsme si pro vás opět připravili slevový kód, který můžete na tyto řemínky uplatnit. Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „milanese10„ a z ceny řemínků bude odečteno 10 %. Kód je platný do 8. prosince 2018, a proto určitě neváhejte a uplatněte jej co nejdříve.

Řemínky k Apple Watch můžete zakoupit buď z odkazu výše a nebo přímo na prodejně iPouzdro.cz – Vyšehradská 27, Praha.

rsz_ipouzdroprodejna
nahled fb

Související články

Dnes nejčtenější

.