Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Lukas Molinero

  Ten zdrojový kód nejde obelstít změnou oblasti,trochu mě to překvapilo že informace o EKG byly tak plošné.Proto jsem byl zvědavý,jelikož informace z jiných fór byly že EKG budou pouze v USA a ještě jen v některých oblastech USA.

  Reagovat

  To se mi nezdá že by software byl rozdílný v AW4 pro US a zbytek světa. Tam to bude zabezpečené nějakou GPS lokací. Pan Březina to může rozluštit , AW4 kupoval v USA :-).

  Reagovat

  Ať jdou někam s těma umělýma omezeníma. V drobnostech nás stát neustále ochraňuje, aby se nám při používání neschválené funkce hodinek něco nestalo, ale že rakovinu léčí šarlatáni (Klímová AKIP) nikomu nevadí. Je to trochu absurdní.

  Reagovat

  Noooo ja tedy mám jinou teorii… není možné že 4ky prodávané v česku tuto funkci vůbec nepodporují resp. neumí?
  Mám je koupené ve zlaté a kroužek na digitální korunce je ČERNÝ- nikoli červený jak je všude na videích i například na stránkách applu. A nikde jsem se nedočetl proč je tomu tak.

  Jako toto by mě dost naštvalo, protože by to zásadně měnilo celou situaci a chtěl bych hodinky vyměnit. můžu zaslat foto na email.

  Reagovat

  Ještě koukám na stránky applu tak teda podle fotek, černý kroužek mají hodinky které jsou pouze s GPS, ty co maji CELLULAR už mají červený. Ty taky v ČR nekoupíme no bohužel ani ještě nikdo nepodporuje eSIM. Tak snad to tak není ale to jenom blokace v systému no uvidíme.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek