Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bohužel EKG v ČR nejde, ani po přepnutí regionu. Tak smolík.

  Vďaka za smutné info, asi treba mať aj Apple ID z USA?!

  Mám i americky AppleID s kontaktní adresou v US, jazyk US anglictinu, region US jak na hodinkach tak na telefonu a stejně nefachá. Asi to bude fakt kontrolovaný podle lokace

  Jde to prý jen u hodinek, co jsou zakoupené přímo US. Proto jen samotné přenastavení regionu a jazyku nepomůže. :-/

  Ja si myslim ze rkg potrebuje overeni jak gps tak spise i apple id adresa a tak. Takze zda ekg nejde zustvam u watch 2. A pockam az na priati rok na 5. Jen se optam v jake aktualizaci bude mozne mit ciferniky treti strany ?

  pokud to nebude u nás schválené jako zdravotní zařízení tak můžeš čekat i na 10ky. až tu proběhne schválení půjde to i na 4kách.
  Momentálně je to funkční pouze na watch určených pro USA trh a ty maji jiná SN

  Někteří jste totálně vydrcaní… Od začátku se vědělo že EKG bude do konce roku prozatím spuštěno jen v US, tak co se teď divíte?? Asi to Apple nemůže tady pustit když na to nemá certifikáty…. Určitě to asi nenechal vypnuté záměrně, když by mu to v prodejích jen pomohlo… Zapojte něktěří někdy mozek…

  EKG mi je fuk. Vitam hlavne zpravy a mail v infografu. Bohuzel tyto novinky „nejak“ odstrelily moznost pridat tam Shazam, ktery pred aktualizaci normalne pridat sel :D :D pekne no….

  EKG nebude dostupne ani po zmene regionu… Funguje to len na watchkách kúpených v USA (ani Canada ani UK po zmene regionu na USA nefuguje) 👍 Za chvíľu tu budu o tom písať :)

  chccel som upgrade z 2 na 4 …ale nakoniec zostavam na 2,…pockame na 5 ky ..u nas na SVK uz zacina LTE u orangeu …srať na hodinky ked na nich nic nejde …ze su rychlejsie ma netrapi ..vydrz stale rovnaka ..

  …a vodotesnost to iste ..srať im na ich 4 ky …pockame nejakych 10 mes na 5 ky …tupač kupuje 4 ky …inetelgencia caka na 5 ky

  Jinak po aktualizaci na watchOS 5.1.2 se zas vytratila na hodinkách ve wallet a pak i po dvojím zmáčknutí postraního tlačítka applepay.

Vložte vlastní komentář

celý text