Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jsem zvědavý na další vývoj těchto zařízení (protože telefon už je dnes podružná funkce). V současné době už narážíme na fyzikální a biologické možnosti, proto bude zajímavé sledovat, co se dál odehraje. Jemnější displaye ztrácejí smysl, protože lepší rozlišení už oko neumí rozeznat. Telefony nemůžou být ani menší, ani větší, aby padly do ruky. Rychlost je fajn, ale jestli se tu budeme bavit o realitě, tak pokud před 10 lety telefon otevřel aplikaci za 10 vteřin a dnes to zvládne za vteřinu, tak pokud za dalších 10 let bude třeba 100x rychlejší, tak v absolutním čísle už zlepšení může představovat maximálně vteřinu, atd…Co se týče odolnosti telefonů, pochybuju, že tady bude nějaký extra tlak, protože komu by pak výrobci své telefony prodávaly – jak říkám, bude to zajímavé.

  Dopadne to stejně jako u počítačů.

  Tam se taky narazilo na fyzikální limity a v druhé řadě na limity uživatelů ve smyslu jestli se mi Word/internet atd. otevře za 10 vteřin nebo za sekundu.

  V dnešní době pro běžného uživatele a běžnou práci stačí snad úplně jakýkoliv počítač.

  Moderní telefony budou všechny rychlé, i ty levné a 95% uživatelů budou stačit tak jak jsou. Nějaká rozšířená realita, či herní telefony, to budou jen specialitky pro mizivé procento lidí.

  Ve výsledku lidem telefon vydrží mnoho let, nebudou mít potřebu upgradu, nic navíc by tím nezískali. A to je taky stav, kterého se bojí drtivá většina výrobců Andoridu. Ti vydělávají jen na prodeji svého HW a výhled zrovna růžový nemají.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější